Wyniki sondy

Dziękuję wszystkim, którzy kliknęli na sondę związaną z tematyką mojego bloga.  Dzięki wam uzyskałam wartościowe informacje na czym się skupić prowadząc tego bloga.

Wyniki sondy są następujące:

 • Jak od podstaw stworzyć własną stronę www? 23.53%
 • Jak zainstalować i prowadzić bloga wordpress? 11.76%
 • Jak zainstalować i prowadzić stronę w joomla? 35.29%
 • Zarabianie na blogu, artykułach, itp 29.41%
Wynika z nich że najbardziej potrzebne są artykuły na temat zakładania stron w joomla i tworzenia stron od podstaw. Najmniej interesujecie się blogiem wordpress. Może nie każdy sobie skojarzył. Ale blog wordpress to w dzisiejszych czasach właśnie najlepszy sposób aby założyć stronę www.
Ogromne zainteresowanie budzi “zarabianie na blogu i artykułach”. Tą tematykę przeniosłam na mój inny blog Chcę się rozwijać. Nie jestem ekspertem do ebiznesu, sama się dopiero uczę. Artykuły na blogu oparte na zagranicznych i polskich źródłach są na pewno wartościowe ale niestety nie sprawdzone osobiście przeze mnie.  Nie mogę powiedzieć, że te metody własnoręcznie sprawdziłam i wiem, że są dobre. Blog Chcę się rozwijać jest poświęcony tematyce ebiznesu ale od strony szkoleń. Dużo czytam, oglądam darmowe i płatne webinary, uczestniczę w szkoleniach (niektórych ze względu na mała zasobność kieszeni). Dlatego postanowiłam podzielić się moimi doświadczeniami ze szkoleń. Z niektórych webinarów i darmowych szkoleń robię też dokładne notatki.
Jeśli kogoś interesują szkolenia z ebiznesu zapraszam na blog Chcę się rozwijać. Będę wdzięczna za komentarze czy wam też sie te kursy podobają. Jeśli ja nie byłam na jakimś kursie to mam nadzieję, że ktoś mi napisze czy było warto i czy jest czego żałować.
Małgorzata
5 Comments
 1. Myślę, że miałabyś więcej komentujących i odwiedzających strony, gdybyś przedstawiała więcej swoich własnych doświadczeń. Ja mam bloga krócej od Ciebie, ale wszystko, co piszę, jest moje, tzn. sprawdzone, przeżyte, przetestowane przeze mnie. Nie wiem, czy jest także sens promowania kursów, z których sama nie korzystasz? Może lepiej skupić się na tych, na których byłaś lub będziesz? Pozdrawiam i zapraszam w odwiedziny!

  1. Nie rozumiem, dlaczego uważasz że nie przedstawiam własnych doświadczeń. Wydaje mi się, że to co piszę na tym blogu to są wyłącznie moje własne doświadczania.
   No tak, teksty o zarabianiu na blogu oczywiście nie są przetestowane bo pochodzą z amerykańskich źródeł.
   Możesz mi to wyjaśnić bo to raczej dość ważne!
   Książki w stopce bloga czytałam. W Mieście Szkoleń jestem. Kurs pozycjonowania mam. Książki które opisuje wszystkie czytałam.
   To co na tym blogu (z wyjątkiem zarabiania) zostało przeze mnie sprawdzone. Blog jest o tworzeniu blogów wordpress – umiem to i sama tworzę te blogi więc mam doświadczanie, html znam (od 10 lat pracuje jako webdesigner), strony w joomli też robię, grafiki trochę też robię,
   Albo twój komentarz jest złośliwy albo mam tak marny talent do pisania, że wszyscy uważają ze te teksty skopiowałam z sieci.

 2. Chyba się troszkę zdenerwowałaś? Nie miałam takiego zamiaru ani złośliwości, wybacz 🙂 Napisałam taki komentarz, jak zrozumiałam treść wpisu powyżej i kolejnego (zamieszczonego pod spodem, na głównej stronie). Możliwe, że najbardziej zadziałały na mnie zwroty o niesprawdzeniu tego, co piszesz oraz z tamtego wpisu, że zapisałaś się na świetny kurs, ale niewiele zrobiłaś, bo to pracochłonne… Jeśli moje zrozumienie treści mija się z Twoją intencją pisarską – może dobrze byłoby nie używać takich zwrotów, szczególnie na początku wpisu? Pozdrawiam

  1. W sumie to nie koniecznie trzeba opisywać na blogu metody sprawdzone przez siebie. Zirytowała mnie ta uwaga bo akurat na tym blogu są rzeczy przetestowane przeze mnie. Ale faktycznie ten wpis brzmiał niezręcznie i zmieniłam go. Najśmieszniejsze jest to że na kursie copywritingu też byłam. Nie mam do tego talentu ale to nie znaczy że kurs jest zły, wręcz przeciwnie. Do nie dawna kupowałam bardzo dużo kursów i wszystkie przesłuchałam. I tak jestem lepsza pod tym względem od wielu ludzi. Np. moi znajomi “zbierają materiały”.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.