Template Monster Marketplace - sposób na bogaty wybór motywów

Template Monster Marketplace - sposób na bogaty wybór motywów

Bez różnicy, czy jesteście Państwo początkującymi użytkownikami WordPress, czy dawno używacie ten system do realizacji stron www, na pewno korzystacie z motywów. Jest to szybki i wygodny sposób aby zmienić wygląd strony, w zależności od potrzeb projektu. Ponadto, do wyboru użytkowników dostępne są nie tylko płatne, lecz także i darmowe templatki. A ich wybór jest na prawdę ogromny.

Na naszej stronie możecie także znaleźć Państwo ciekawe płatne i darmowe motywy dla WordPress, które pomogą wam stworzyć nowoczesny blog, portfolio fotograficzne, stronę firmową oraz e-sklep www. Wśród przedstawionych templatek znajdziecie Państwo produkty z serwisu TemplateMonster, który nie tak dawno zaczął działać na zasadzie marketplace. Oznacza to, że twórcami motywów i innych narzędzi do tworzenia stron www są nie tylko developerzy TemplateMonster lecz obecnie motywy mogą zostać dodane przez zewnętrznych twórców.

Jakie to ma znaczenie, co się zmieniło dla użytkowników i jakie nowe możliwości dostępne są na stronie „Szablonowego potwora”? Przejrzymy się temu po kolei.

Zacząć należy na pewno od tego, że TemplateMonster jest jednym z najstarszych dostawców gotowych szablonów na świecie. Firma została założona w 2003 roku czyli od ponad 15 lat oferuje templatki HTML, szablony, wtyczki i rozszerzenia do popularnych CMS oraz elementy graficzne do budowania pozytywnego wizerunku marki w Internecie.

Od czasu powstania projektanci i deweloperzy TemplateMonster zrealizowali ponad 60 000 różnych produktów. Duża część z tych rozwiązań straciła swoją aktualność: była stworzona dla starszych wersji systemów oraz dla rozwiązań, których już się nie używa. Dlatego na obecną chwilę strona marketplace posiada tylko ponad 26 600 szablonów i elementów graficznych.

Jeśli chodzi o motywy dla WordPress i WooCommerce, to na stronie TemplateMonster ich liczba wynosi odpowiednio 1550+ i 370+ . W ciągu ostatnich 4 miesięcy dodano ponad 200 nowych templatek. Stało się to możliwe dzięki pojawieniu się nowych dostawców, którzy przedstawili swoje najlepsze produkty na stronie marketplace. A co jest najważniejsze, liczba dostawców wraz z ich motywami szybko się zwiększa. To jest właśnie pierwsza zaleta wprowadzenia marketplace.

Oprócz zwiększenia liczby motywów, użytkownicy Template Monster otrzymują również bogactwo różnorodnych stylów. Każdy dostawca ma swój osobisty styl, tworzy własne rozwiązania i gotowe dodatki do realizacji funkcjonalności templatek. Dlatego każdy produkt jest na swój sposób ciekawy i odróżnia się od tych rozwiązań, które były wcześniej dostępne na TemplateMonster. A więc, różnorodność motywów to kolejna zaleta marketplace.

Także należy zwrócić uwagę na ceny. Dzięki konkurencji na stronie TemplateMonster pojawiły się motywy dla WordPress w cenie $45. Do tego czasu praktycznie wszystkie templatki dla tego CMS kosztowały $75. Obniżenie cen motywów to jeszcze jedna zaleta wprowadzenia marketplace.

Zgodnie z regulaminem marketplace, wszystkie motywy zgłoszone przez dostawców w celu dodania do serwisu, są sprawdzone przez specjalistów z TemplateMonster. Dlatego możecie być Państwo pewni, że na stronie marketplace oferowane produkty są bezpiecznie i zawierają wszystkie opcji podane w opisach.

Należy także dodać, że dostawcy samodzielnie wspierają własne motywy. Użytkownicy motywów mogą prosić o pomóc przez zwykłe kanały komunikacji na stronie TemplateMonster. Specjaliści wsparcia technicznego skierują Państwa pytania i uwagi bezpośrednio do autorów rozwiązań.

Jak widać, zmiana strategii działania TemplateMonster przyniosła pozytywne zmiany dla użytkowników serwisu. Oprócz własnych rozwiązań (szukać ich należy pod nazwą JetImpex), strona zawiera motywy pochodzące od zewnętrznych deweloperów. Dzięki temu macie Państwo szerszy wybór produktów, nowe opcje, różnorodne style graficzne i niższe ceny.

To wszystko dodaje TemplateMonster dodatkowych atuty w konkurencji z ThemeForest. 🙂

PS. Jeśli pracujecie nad tworzeniem motywów do WordPress możecie dołączyć do grona dostawców TemplateMonster. Wszelka niezbędna informacja znajduje się na stronie maketplace.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.