Okładka 3D

Przygotowuję kurs internetowy. Chciałabym zająć się tworzeniem kursów i ebooków. Aby taki kurs sprzedać trzeba zrobić odpowiednią ofertę. Jednym z jej elementów jest wirtualna okładka. Zaczęłam szukać różnych serwisów, gdzie można taką okładkę zrobić online. Dziś znalazłam kolejny taki serwis – http://www.myecovermaker.com/.
Serwis jest płatny ale ma też opcje darmowe.
Możemy wybrać wiele rodzajów okładek, pudełek, zeszytów, płyt CD. Nawet karta członkowska i ipody. Niestety za darmo mamy możliwość wybrać tylko 5 opcji: skoroszyty, pudełko, zbindowane zeszyty.

Serwis ten ma sporo fajnych opcji. Dużą wadą jest brak polskich liter. Ale zdjęcie okładki, które zamieszczamy w ofercie będzie tak małe, że braku polskich liter nikt nie zauważy. Można też stworzyć tytuł bez polskich liter, ale jest to dość trudne. Niestety moje imię i nazwisko zawiera polskie litery i nic się na to nie poradzi.

jak działa ten serwis:

  • wybieramy sobie okładkę z ponad 20 opcji (5 darmowych)
  • wybieramy motyw tła na okładkę. Gdy motyw się wyświetli, możemy wykadrować odpowiedni fragment
  • następnie przechodzimy do panelu gdzie można dodać napisy, wstawić clipart lub zdjęcie, lub przesłać swoje zdjęcie z dysku.
  • następnie finalizujemy naszą okładką, którą można potem pobrać na dysk

Serwis daje duże możliwości. Można dowolnie kolorować napisy. Nawet można stworzyć gradient. Napis można dowolnie przekręcać a także wygiąć w łuk. Stworzyłam sobie kilkanaście okładek i chyba nie ma limitu ilości. Jedyny limit jaki zauważyłam to jest wybór rodzaju okładki.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.