O mnie

Profesjonalne strony www

Strony wizytówki, informacyjne, firmowe na silniku wordpress, joomla lub statyczne html/css

Konsultacja 723 62 93 62

Nazywam się Małgorzata Halina Jaskłowska. Jestem zwolenniczką funkcjonalnych stron www, które nie są przeładowane grafiką. Specjalizuję się w wordpressie i joomli. Moje projekty stron www można obejrzeć na tym blogu oraz na moim portfolio. Na tym blogu zamierzam podzielić się swoją wiedzą na tematy tworzenia stron www  i technologii internetowych. Pracuję w serwisie internetowym, skończyłam wiele kursów i przeczytałam wiele książek i ciągle uzupełniam swoją wiedzę. Zajmuję się także grafiką komputerową oraz pisaniem tekstów.  Tworzę plakaty i grafiki m.in. dla organizacji opieki nad zwierzętami, dla której również administruję serwis internetowy. Ponadto moją  pasją jest rysunek i malarstwo. Rysuję głównie portrety ludzi i zwierząt.  Moje prace zamieszczam na blogu http://obrazy.tematnatopie.pl/

Strony www

Zajmuję się tworzeniem stron www (blog, wizytówka)

Zapoznaj się z moim portfolio.

Portfolio

Copywriting

Zajmuję się pisaniem artykułów, tekstów na blogi, SEO

Zapoznaj się z moimi tekstami.

Portfolio

Html/css

Strony statyczne html/css/jquery

WordPress

WordPress strona/blog z panelem administracyjnym

Joomla

Joomla strona z panelem administracyjnym
 • nie jestem zwolenniczką przeładowania stron www grafiką. Moim zdaniem powinno to być niezbędne minimum. Wolę projektować elementy graficzne przy pomocy css. Kilka lat temu zajmowałam się również rysowaniem map i planów miast i nanoszeniem na nie atrakcji turystycznych.
 • Przygotowuję dwujęzyczne (polsko-angielskie) prezentacje internetowe (ostatnio z dziedziny turystyki, atrakcji turystycznych i zabytków), redaguję opisy o unikalnej treści, piszę artykuły o różnej tematyce do Internetu
 • Znam dobrze CMS jak WordPress i Joomla. Przygotowuję blogi i strony dynamiczne na silniku WordPress i Joomla z niepowtarzalną szatą graficzną. Zajmuję się instalacją blogów, administracją, instalacją pluginów.
 • Znam dobrze html, css, wordpress, joomla, photoshop, zagadnienia SEO, Facebook
 • Znam język angielski w stopniu zaawansowanym

Czym się zajmuję?


Strony www

Projektuję i wykonuję szaty graficzne stron internetowych, jak również projektuję merytoryczną zawartość serwisów. Uaktualniam informacje na wykonanych stronach.

Html/css

Strony statyczne html/css/jquery, responsywne. Stosuję frameworki bootstrap lub foundation. Przygotowuję szablony allegro.

WordPress

Specjalizuję się w tworzeniu stron na silniku WordPress, opracowuję motywy gotowe np. TemplateMonster lub projektuję własne motywy.

Joomla

Tworzę strony w Jooma, korzystając z gotowych template lub motywów wykonanych na frameworku T3.

Grafika

Opracowuję elementy graficzne dla stron www: banery, tła, butony, napisy, collage ze zdjęć, nagłówki, mapki, infografika etc. Opracowuję graficznie fotografie.

Copywriting

Redaguję opisy o unikalnej treści, piszę artykuły o różnej tematyce do Internetu. Znam zagadnienia SEO i zasady copywritingu.

WordPress

Specjalizuję się w tworzeniu stron na silniku WordPress, opracowuję motywy gotowe np. TemplateMonster lub projektuję własne motywy.

Joomla

Tworzę strony w Jooma, korzystając z gotowych template lub motywów wykonanych na frameworku T3.

Skontaktuj się  mailem: halina@malgorzata-jasklowska.pl

Skype: malgorzatajasklowska ttel2

Moje zainteresowania

 • projektowanie stron www, grafika komputerowa, prowadzenie blogów, technologie internetowe
 • rysunek głownie ołówkiem, artpenem, fotografia
 • malarstwo olejne, akwarela, tkanina artystyczna
 • rzemiosło artystyczne, biżuteria artystyczna
 • opieka nad zwierzętami i ekologia, zdrowy tryb życia
 • książki, film, muzyka rozrywkowa
 • historia