Nowe szaty graficzne WordPress na 2020 r.

Nowe szaty graficzne WordPress na 2020 r.

Kiedy rok 2019 zbliża się ku końcowi, a zbliżający się 2020 jest tuż za progiem, jest dobry czas podsumować wyniki i opracować plan na przyszłość. Mam nadzieję, że ten rok był dla Ciebie dobry, a następny będzie jeszcze lepszy. Jeśli Ci się udało ruszyć ze stroną, życzymy udanego rozwoju temu projektowi. A jeśli tylko zaplanowałeś zbudować witrynę w oparciu o WordPress, ten wpis będzie ciekawy dla Ciebie. Zebraliśmy najnowsze skórki ze stajni TemplateMonster – jednego z największych marketplace z produktami dla WordPress.

Wśród poniższych motywów znajdziesz produkty poświęcone rożnym tematom niszowym. Ponadto możesz je  dostosować do powiązanych tematów za pomocą gotowych układów stron i elementów witryny, rozszerzonych opcji personalizacji i obrazom komercyjnym oraz plikom PSD (zależy od motywu). Także każdy z motywów ma swoją listę wtyczek i widgetów. Ich zestaw zależy od twórcy produktu. Więc możesz wybrać ten produkt, który będzie najbardziej nadawał się do tematu Twojego bloga.

Do innych zalet wybranych motywów można odnieść:

  • Responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi.
  • Wsparcie popularnych wtyczek dla WordPress.
  • Poprawny kod optymalizowany pod kątem SEO.
  • Dokumentację.
  • Wsparcie techniczne zapewniane przez twórców produktu.

Więc jeśli poszukujesz stylowego i funkcjonalnego motywu do swojej strony, zapraszamy do bliższego przejrzenia najnowszych szat graficznych WordPress na 2020 r. Na pewno coś Ci przypadnie do gustu. ;).

DesignCamp

Stylowa strona landingowa poświęcona wydarzeniom. Jej projekt jest wykonany w ciemnych kolorach i posiada duże obrazy i ciekawe efekty animacyjne. Także warto zwrócić uwagę na wygodną nawigację. Poruszać się po stronie można również za pomocą myszki, jak i dostępnym sekcjom. Zarządzać kolorami strony oraz dostępnymi elementami witryny można za pomocą wygodnych opcji personalizacji.

Do motywu DesignCamp dodane są Elementor i popularne wtyczki Jet, rozszerzające jego możliwości. To są JetElements, JetBlock, JetTricks i JetThemeCore. Motyw także zawiera galerię, formularz kontaktowy, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka także wspiera fonty Google i technologię Retina. Jej kod został stworzony w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

Responsywny motyw WordPress DesignCamp - Modern Event Landing Page Platform #90623

Szczegóły |
Demo

BusUp

Za pomocą tego motywu można stworzyć stronę z kursami. Ma ona nie tylko tematyczny projekt, lecz także posiada kluczowe rozszerzenia do prezentacji kursów. Templatka posiada kilka układów dla stron oraz elementów witryny. Także możesz skorzystać z wygodnych opcji personalizacji i Elementora do edycji obecnych stron i tworzenia nowych.

Oprócz Elementora motyw posiada rozwijane menu, suwak, galerię, opinie klientów, formularz kontaktowy i opcje mediów społecznościowych. Do użytku także dostępne są JetBlog, JetThemeCore, JetTricks, JetMenu i inne rozszerzenia do Elementora od zespołu ZEMEZ. A jeśli zajdzie potrzeba dodać nowe opcje, możesz skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z nimi.

Responsywny motyw WordPress BusUp - Engaging And Inspiring Public Speaker Website #90400

Szczegóły |
Demo

MarketAds

Ten motyw świetnie nadaje się do firm oferujących usługi marketingowe. Oferuje kilka projektów dla strony domowej i podstron. Także możesz skorzystać z rozszerzonych opcji personalizacji, które pomogą dostosować templatkę do własnych potrzeb. Motyw także posiada różne widgety. Dzięki nim możesz dodać różne typy zawartości na stronę.

Motyw posiada rozwijane menu, projekty i usługi, galerię, opinii klientów, newsletter i popup itd. Także możesz skorzystać z Elementora, który został rozszerzony wtyczkami Jet. Wśród nich można wyróżnić JetBlog, JetThemeCore, JetTricks oraz JetElements. Motyw wspiera fonty Google i technologię Retina. On ma czasy kod, który został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

Responsywny motyw WordPress MarketAds - One of Modern Digital Marketing Templates #90259

Szczegóły |
Demo

Jacob Black

Za pomocą tego motywu możesz stworzyć stronę personalną, która pozwoli Ci w najlepszy sposób powiedzieć o sobie i zaprezentować umiejętności w sieci. Na stronie domowej znajduje się duże wideo, które świetnie prezentuje Twoją działalność. Przejść do pozostałych rozdziałów witryny można za pomocą odpowiedniego menu. Także na stronie są odnośniki do profile w mediach społecznościowych.

Do motywu zostały dodane kluczowe rozszerzenia, w tym MegaMenu, galeria, formularz kontaktowy, opcje mediów społecznościowych itd. Także możesz skorzystać z Elementora i bazowych wtyczek Jet (JetMenu, JetBlocks, JetTricks, JetElements, JetThemeCore i JetTab). Templatka również wspiera cudze rozszerzenia. Dzięki temu możesz szybko dodać brakujące opcje na stronę.

Responsywny motyw WordPress Jacob Black - Talented Music Producer Website Design #90114

Szczegóły |
Demo

La Minor

La Minor to eleganckie rozwiązanie do tworzenia strony personalnej oraz CV. Projekt motywu został wykonany w klasycznych czarno-białych kolorach. Dzięki temu uwaga odwiedzających skupia się na zawartości tekstowe i obrazy. Do innych zalet projektu warto odnieść proste efekty animacyjne, które nie przeciążają strony. Osoby odwiedzające także mogą skorzystać z wygodnych opcji personalizacji.

Templatka posiada rozwijane menu, projekty i usługi, galerie, licznik umiejętności, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka także wspiera fonty webowe Google. Za ich pomocą możesz wyróżniać nagłówki i sekcji tekstowe. Motyw również wspiera WPML, Yoast SEO, WooCommerce, MailChimp i inne popularne wtyczki dla WordPress. On ma czasy kod i jest przyjazny SEO.

Responsywny motyw WordPress La Minor - Minimalistic Black-and-white Storybrand #89766

Szczegóły |
Demo

CareerHunter

Jak wynika z nazwy, templatka jest przeznaczona dla agencji pracy. Ona ma nie tylko nowoczesny projekt, lecz także posiada wszystkie niezbędne rozszerzenia do tworzenia tego typu stron. Do zalet motywu można dodać gotowe układy dla podstron i elementów witryny. On także ma wygodne opcje zarządzania wyglądem. To wszystko pozwoli Ci szybko dostosować projekt motywu do własnych potrzeb.

Motyw zawiera MegaMenu, wyszukiwarkę z filtrami, projekty i usługi, opinie klientów, galeria, licznik umiejętności itd. Templatka także wspiera popularne wtyczki dla WordPress. Dzięki temu możesz w dowolnej chwili rozszerzyć jej funkcjonalność. Kod motywu został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego Twoja strona będzie przyjazna SEO.

Bootstrap motyw WordPress CareerHunter - Complete Job Board #89681

Szczegóły |
Demo

App

App to motyw do prezentacji produktów cyfrowych. On został wykonany w postaci landingu. W projekcie połączone są jaskrawe kolory, duże obrazy, typografie i ciekawe efekty animacyjne. Dzięki temu strona wygląda stylowo, młodzieżowo i przyciąga do siebie uwagę odwiedzających. Zarządzać elementami witryny, kolorami możesz za pomocą Elementora oraz dodatkowych opcji personalizacji.

Możliwości Elementora rozszerzone są wtyczkami od ZEMEZ. Wśród nich można wyróżnić JetElements, JetBlocks, JetTricks i JetThemeCore. Motyw także ma projekty i usługi, opinie klientów, newsletter i opcje mediów społecznościowych. Tempaltka także wspiera fonty Google i technologię Retina. Ona jest responsywna i kompatybilna z przeglądarkami internetowymi.

Responsywny motyw WordPress App - Software Template with Elementor Builder #89590

Szczegóły |
Demo

AppLab

Jeszcze jeden ciekawy motyw dla zespołów tworzących oprogramowanie. Strona domowa zaprojektowana w taki sposób, aby osoby odwiedzające mogli znaleźć wszystkie niezbędne informacji o produkcie i zespołu. Zarządzać widgetami i sekcjami możesz za pomocą WPBackery Page Builder. W paczce z templatką znajdziesz obrazy komercyjne, które możesz używać na stronie bez żadnych ograniczeń.

Ten motyw został zbudowany w oparciu o Redux Framework. On także posiada Revolution Slider, CL Pricing Table, CL Testimonial VC, MenuMenu, galerię, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka jest całkiem kompatybilna z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Dlatego możesz szybko dodać brakujące opcje na stronę. Motyw również jest responsywny i optymalizowany pod kątem SEO.

Responsywny motyw WordPress AppLab - App Landing #68524

Szczegóły |
Demo

PetsGroom

Oferujesz usługi pielęgnacji psów i kotów? W tym przypadku musisz zwrócić uwagę na ten motyw. On ma nie tylko tematyczny projekt, lecz także zawiera wszystkie niezbędne rozszerzenia na pokładzie. A jeśli zajdzie potrzeba dodać nowe opcje, możesz skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z nimi. Do innych zalet templatki warto odnieść wygodne opcje personalizacji.

Wybierając ten motyw możesz skorzystać z rozwijanego menu, newslettera i popupu, projektów i usług, galerii, opinii klientów itd. Templatka zawiera Elementor i dodatkowe widgety do niego. Są one dostępne dzięki wtyczkom Jet od zespołu ZEMEZ. Motyw także wspiera fonty Google i technologię Retina. On jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami www.

Responsywny motyw WordPress PetsGroom - Dog & Cat Grooming #89254

Szczegóły |
Demo

Agrom

Ten motyw idealnie nadaje się do tworzenia strony dla firmy rolniczej. On ma czysty projekt, w którym połączone są duże obrazy i typografie. W projekcie użyte są proste efekty animacyjne. One dodają dynamiczności stronie, jednak nie przeciążają strony. Dzięki temu ona ma dobre wyniki w testach PageSpeed Insights i GTmetrix. Także warto zwrócić uwagę na wygodne elementy nawigacyjne, które pomogą osobom odwiedzającym szybko przejść do interesującego rozdziału strony.

Motyw Agrom opiera się o Redux Framework. Oprócz tego on posiada Elementor, Contact Form 7, MegaMenu, galerię itd. Motyw jest kompatybilny z WooCommerce, Yoast SEO, MailChimp i innymi rozszerzeniami dla WordPress. On również wspiera fonty Google i zawiera mapę Google. Kod motywu zaprojektowany w zgodności z rekomendacjami wyszukiwarek internatowych. Dlatego strona będzie przyjazna SEO.

Responsywny motyw WordPress Agrom - Organic & Agriculture Food #89164

Szczegóły |
Demo

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.