Nowa usługa One od TemplateMonster

Nowa usługa One od TemplateMonster

Jeden z największych marketplace z gotowymi szablonami przygotował świetny prezent dla swoich klientów. Na początku wiosny ruszy nowa usługa  TemplateMonster, która pozwoli korzystać z płatnych produktów w ramach jednej subskrypcji. Otrzymała ona nazwę „One”, która mówi sama za siebie. W ramach tej usługi otrzymasz dostęp do tysięcy motywów, wtyczek, szablonów i innych elementów ze sklepu TemplateMonster, który dodatkowo oferuje  wsparcie techniczne. Czyli będziesz miał wszystko co potrzebne do tworzenia profesjonalnych stron w jednym miejscu. Ciekawe, nie praważ?

To nie pierwsza duża zmiana na stronie Template Monster w ciągu ostatnich kilku lat. Do 2017 roku TemplateMonster sprzedawał tylko i wyłącznie własne produkty. Z jednej strony takie podejście pozwalało w pełni kontrolować proces tworzenia kodu i oferować wyższe bezpieczeństwo dla klientów. Jednak zespół deweloperów nie mógł zabezpieczyć wszystkich potrzeb klientów odnośnie szablonów. Dlatego od sierpnia 2017 r. serwis TemplateMonster zaczął działać na zasadzie marketplace. To pozwoliło obcym dostawcom umieszczać swoje produkty na stronie Template Monster. Dzięki temu asortyment produktów szybko się zwiększył, a ceny na niektóre typy produktów poszły w dół.

Także warto zwrócić uwagę na powstanie Programu lojalnościowego dla użytkowników serwisów. Usługa ta daje możliwość klientom, którzy uczestniczą w programie, zgromadzenia bonusów przy zakupie produktów. Użytkownik może wykorzystać kwoty zebrane w programie lojalnościowym na zakup dowolnych elementów na stronie TemplateMonster. Przy tym istnieje możliwość częściowej bądź całkowitej zapłaty bonusami.

A teraz powrócimy do usługi „One” i przedstawimy jej kluczowe zalety:

* Duży wybór płatnych produktów. Obecnie nie ma informacji o liczbie produktów dostępnych do wykorzystania. Jednak twórcy serwisu zapowiadają, że klienci będą mogli skorzystać z tysięcy różnych elementów. Dostępne są templatki dla WordPress, WooCommerce, Joomla, Shopify, Magento, PrestaShop, HTML, wtyczki i dodatki dla popularnych CMS, fonty, elementy graficzne itd.

* Roczna licencja. Na początku działania serwisu dla użytkowników będzie dostępna tylko roczna subskrypcja (chociaż w przyszłości mogą pojawić się inne opcje). Pozwala ona  klientowi na pobieranie wszystkich elementów ze strony i korzystać z nich bez żadnych ograniczeń. Jednak tu warto zwrócić uwagę, że korzystanie z tych produktów jest możliwe tylko w czasie posiadania rocznej licencji czy subskrypcji. Jeśli użytkownik zrezygnuje z przedłużenia subskrypcji na nowy termin, użycie pobranych wcześniej produktów w czasie gdy subskrypcja już nie obowiązuje jest zakazane*. Oprócz tego klient może dostawać aktualizacje dla templatek oraz korzystać ze wsparcia tylko przy aktywnej rocznej licencji.

* Warto sprawdzać szczegóły licencji. Niektóre produkty, np. część obrazków, mogą być dalej dostępne.

* Wsparcie techniczne 24/7. W ramach usługi użytkownik może liczyć na profesjonalne wsparcie dla każdego produktu ze strony one.templatemonster.com. Pomóc techniczna będzie zapewniana przez wykwalifikowanych specjalistów TemplateMonster, którzy dostępni są 24/7/365.

* Dodatkowe oferty. Oprócz szablonów i obrazków użytkownicy będą mogli zamówić dodatkowe usługi zaczynając od instalacji szablonów, a kończąc personalizacją witryny. Więcej informacji na ten temat pojawi się później.

* Stałe zwiększenie asortymentu produktów. Liczba dostępnych do pobrania produktów będzie zwiększać się regularnie. Zamawiając roczną subskrypcje możesz korzystać ze wszystkich nowych elementów bez dodatkowych opłat.

* Oszczędność kosztów. Jeśli planujesz zbudować kilka (a może kilkadziesiąt? 🙂 ) stron www, wtedy możesz znacznie zaoszczędzić. Cena rocznej subskrypcji jeszcze nie jest ustalona. Ale mając informacje od „insiderów” możemy powiedzieć, że będzie porównywalna do wartości kilku szablonów ze strony TemplateMonster. Dlatego im więcej stron planujesz zbudować, tym więcej kosztów możesz zaoszczędzić korzystając z  usługi „One”.

* Możliwość zwrotu kosztów w ciągu 14 dni. Jeśli usługa „Ona” Cię nie zachwyciła, możesz otrzymać zwrot kosztów w ciągu 14 dni. Jest to możliwe nawet gdy pobierałeś produkty. W tym przypadku po prostu nie będziesz mógł z nich korzystać komercyjnie.

Start usługi „One” zaplanowany został na początek wiosny. Jeśli chcecie dowiedzieć się o tym jako pierwsi, możecie zostawić swój adres email na stronie one.templatemonster.com. Otrzymacie powiadomienie o starcie serwisku. Oprócz tego dostaniecie specjalny bonus – zniżkę 30% na roczną subskrypcję.

Nie przegap więc świetniej możliwości aby zaoszczędzić jeszcze więcej  na profesjonalnych szablonach  TemplateMonster.

4 Comments
  1. Czy Pani czyta przed opublikowaniem treść wpisu?? Kopiuj, wklej przez google translatora to marna droga do zdobycia zainteresowania internautów… Jeszcze z błędami…

  2. Oferta, i owszem ciekawa, ale zazwyczaj jestem negatywnie nastawiony do “gotowych planów”. Mają one to do siebie, że często pod pozorem pakietu upycha się niepotrzebne usługi i podnosi cenę. Przykładowo hostingi stron internetowych 50 GB pojemności i 150 GB transferu, a blog lub strona firmowa na WordPressie spokojnie w 1 GB się mieści. Analogicznie i w innych dziedzinach życia, w warsztacie samochodowym, gdy w grę wchodzi taka regeneracja zaworów EGR , to będą chcieli na 100% sprzedać wyważenie kół lub wymianę oleju . Aktywna sprzedaż jest nawet na poczcie. Dlatego, o ile oferta będzie na pierwszy rzut oka korzystna, to i tutaj przejrzę szablony, ale przed podpisaniem umowy dokładnie przeczytam, czy potrzebuje dokładnie tego produktu 😉

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.