Najlepsze 10 motywów WordPress dla blogów lifestylowych

Najlepsze 10 motywów WordPress dla blogów lifestylowych

Od początku istnienia  TemplateMonster firma ta była czołowym liderem na rynku projektowania i rozwoju stron internetowych. Od tej pory aż do dziś, dla wielu początkujących projektantów, a nawet dla doświadczonych autorów, metodologia TM i ogólny przykład są podstawą, wzorem do naśladowania, przykładem sukcesu, za którym należy podążać. Powodem tak długiego wprowadzenia jest to, że dla wielu początkujących TemplateMonster i jego projekty portfolio stały się motywacją, źródłem inspiracji i silnej chęci do zrobienia i zdobycia więcej.

Jak często mamy coś do powiedzenia i dzielenia się i coś do  zrobienia, ale po prostu nie wiemy od czego zacząć, lub nie jesteśmy w stanie przezwyciężyć wewnętrznego strachu, lub mamy wiele wątpliwości? Jak często potrzebujemy kogoś, kto da nam wskazówkę lub wskaże kierunek, w którym będziemy się poruszać? Tak, bardzo potrzebujemy znaleźć osobę, która ma wszystkie odpowiedzi w kieszeni, która jest bardzo przekonująca, która może sprawić, że uwierzysz w siebie. Taką osobą będzie “life coach” trener życia.

Psychologia dzieli ludzi na dwie grupy na zasadzie szefa i pracownika (ang. master and slave). Ktoś, kto woli przewodzić, należy do “szefów”, inni, którzy zwykle wolą iść za kimś i wybierają grupę tak zwanych “pracowników”. Oczywiście ci, którzy nie chcą być nazywani “niewolnikami” czy też pracownikami, zaczynają szukać sposobu na rozwój i poprawę.  Trenerzy życia  stają się waszą baterią duchową, generatorem celów, niekończąco wierzącym w wasz sukces. Po prostu musisz odczuwać silne pragnienie zmiany swojego życia!

Mam nadzieję, że już znasz główny punkt widzenia tego wpisu i dowiedziałeś się, że ta kompilacja motywów wordpress jest poświęcona projektom szkoleniowym w zakresie rozwoju osobistego oraz projektów rozwoju zarówno osobistego jak i rozwoju firm. Poza tym bardzo pomaga ludziom, program rozwoju osobistego jest także dochodową niszą biznesową. Jeśli program rozwoju osobistego jest dobrze zorganizowany i ustrukturyzowany, wtedy program treningu rozwoju osobistego i zawodowego staje się zarówno  opłacalnym biznesem jak i interesującą pasją.

Pierwszym krokiem jest stworzenie dobrze działającej strony internetowej, która doskonale zaprezentuje Twoją osobowość, Twoją markę, Twoją metodologię i specjalizację. Nie powinna to być zwykła strona internetowa z twoim imieniem i kontaktami. Musisz stworzyć stronę internetową, która będzie zawierała zrozumiałą, pełną i bogatą  informacje. Powinien informować ludzi o Twoim wszechstronnym spojrzeniu, podejściach, talentach i potencjale, które mogą zainteresować odwiedzających i stale dostarczać nowych klientów i ruch na stronie.

To tyle tytułem wstępu, teraz zapraszam do obejrzenia starannie wybranych motywów WordPress dla blogów związanych z rozwojem osobistym.

Speaker – Life Coach WordPress Theme

“Speaker” jest jednym z najpopularniejszych motywów WordPress i praktycznie stał się bestsellerem w kategorii Business – i – Usługi.
Ten niesamowity motyw został zaprojektowany z myślą o osobistej marce, z intencją podkreślenia wyjątkowości i indywidualności autora. Speaker zdecydowanie ma interesują styl, zaś idealnie dobrana kolorystyka, typografia, ikony i inne szczegóły harmonijnie uzupełniają główną koncepcję motywu.

Jeśli chodzi o funkcjonalność motywu, przygotuj się na wiele niespodzianek 🙂
W motywie znajdziecie wstępnie zaprojektowane strony na każdą okazję (Dom, O nas, Galeria, Wiadomości, referencje itp.), potężne narzędzie do budowania treści Elementor Page builder i darmowe bonusy. Wszystkie obrazy z wersji demo są dołączone bezpłatnie. Dołączony została wtyczka Jet Elements oferująca bogatą funkcjonalność kompozycji strony i wiele przydatnych funkcji.  Wtyczka obsługująca rezerwacje dodana została jako dodatkowy bonus, który umożliwia zastosowanie na twojej stronie internetowej systemu umawiania spotkań. Oprócz tego masz wiele wyjątkowych funkcji, takich jak usługa instalacji za jednym kliknięciem, projekt Cherry, PopUps,   Lista usług, wyszukiwanie itp., WP Social Logins i wiele innych.

 

 

Speaker - Life Coach WordPress Theme

Details |
Demo

Everly – Hipster Blog WordPress Theme

Everly ma ci wiele do zaoferowania! Ten stylowy motyw jest idealny aby stworzyć osobisty blog, portfolio, galerię obrazków, i pozwolić ludziom poznać ciebie, twój styl życia i twoje poglady na świat. Pierwszą sprawą przyciągającą uwagę oglądających jest minimalistyczny styl stron, który sprawia pierwsze wrażenie lekkości. Dobrze ułożona struktura podstron i dobry układ strony poprawia sposób w jaki oglądający korzystają ze strony oraz sprawia, że strona nie jest przeładowana treściami.

Funkcjonalności motywu są także bardzo mocne.  Dodano tu Revolution Slider, Google Web Fonts, 4 wersje strony główjen i układów bloga (video, galeria, audio, standard i link) oraz subskrypcję E-maili, Instagram Feed, integrację z Facebookiem, 100% responsywności, retina ready, oraz narzędzia SEO.

Everly - Hipster Blog WordPress Theme

Details |
Demo

Guillermo – Life Coach Training WordPress Theme

Ten intuicyjny i prosty motyw został zaprojektowany aby zaprezentować trenera rozwoju osobistego dla klientów indywidualnych i dla firm. Co motyw Guillermo oferuje w tym celu? Łatwość użycia, 100% responsywność, przyjazny dla SEO, interface przyjazny dla użytkownika z ogromną ilością dostępnych ustawień,  Power Page Builder aby ułatwić ci tworzenie układów stron i wpisów, statyczne i dynamiczne elementy strony. Dzięki rozbudowanym opcjom ustawienia strony i rozbudowanym funkcjonalnościom bloga, masz do dyspozycji różne formaty wpisów i układów bloga, które możesz wykorzystać aby promować treści twojej strony i promować siebie jako trenera personalnego.  Ten motyw będzie twoim osobistym astystentem i metodą planowania dzięki wbudowanym funkcjonalnościom jak zarządzanie spotkaniami. Poczuj moc ponad 25 dostępnych modułów, biblioteki układów strony, wielu wtyczek, 7 układów nagłówka strony oraz możliwości zmiany opcji w czasie rzeczywistym i bierz się do pracy!

Life Coach Training WordPress Theme

Details |
Demo

Nutrie – Life Coach Training WP Theme

Podziel się z ludźmi swoimi metodami motywacji i pomóż im odnaleźć w sobie motywację. Użyj wspaniałego motywu dla trenerów rozwoju osobistego jako głowne narzędzie do prezentacji twojego programu rozwoju osobistego oraz twoich metod aby uczynić życie lepszym i poprawić zdrowie i nauczyć ludzi jak poprawić swoje życie zarówno to w realu jak i w sieci.

Motyw zawiera funcjonalności bloga i kilka templatek dla postów, które ułatwią ci dzielenie się swoimi dościadczeniami z twoimi klientami. Strona techniczna motywu jest tak samo mocna jak jego projekt. Nie będziesz mieć żadnego kłopotu z zarządzaniem swoim biznesem. Oczekuj napływu nowych gości na swojej stronie   i nowych klientów mając do dyspozycji narzędzie do rezerwacji online, które pozwoli ci zorganizować twój czas i pozwoli klientom wybrać odpowiedni czas i zarezerwować spotkanie z góry. Motyw ten pozwoli ci łatwiej przemienić ruch na stronie na wymierny profit.

Life Coach Training WP Theme Details |
Demo

LifeHealth – Life Coach WP Theme

Znasz sekret zdrowia i urody? Musisz się nim podzielić ze światem. Zastosuj ten świeży i lekki motyw LifeHealth aby powiedzieć ludziom jak mają poprawić swoje życie, jak stawiać sobie cele, skąd czerpać motywację, siłę i zasoby. Nie wahaj się odpowiadać na te pytania korzystając z narzędzi, które pozwoli ci zbudować mocną i trwałą relację między tobą a klientami, gdzie ty kierujesz. Motyw zawiera pełną paczkę wygodnych narzędzi jak: Cherry Projects, portfolio, slider, zespół, usługi, opinie klientów, Power page builder oraz WordPress opcje w czasie rzeczywistym. Niekiedy ludzie po prostu potrzebują zobaczyć właściwy kierunek, w którym będą mogli podążać. Pokaż im go przy pomocy nowoczesnego motywu WordPress LifeHealth!

Life Coach WP Theme

Details |
Demo

J.Trudeau – Business Coach WordPress Theme

Tak wielu utalentowanych ludzi nas otacza. Oni znajdują swoją własną drogę do sukcesu i do rozwoju osobistego. Co najważniejsze, ci ludzie są zawsze chętni aby podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi, którzy docenia ich pomoc.

W tym celu prezentujemy motyw wordpress  J.Trudeau – Business Coach. Zawiera on wszystko co potrzebujesz aby zaprezentować swoją markę i osobowość oraz swoje podejście do klienta, podkreślić swoje najlepsze strony i to czym wyróżniasz się na tle konkurencji. Motyw ten pozwoli ci stworzyć i prowadzić bloga oraz pokazać swój plan aby w lepszy sposób zarządzać klientami. Motyw jest bardzo łatwy do edycji a dokonanie wszelkich ustawień nie przyniesie ci straty czasu ani bólu głowy. Motyw zawiera pełną paczkę z ogromną ilością zaawansowanych narzędzi sieciowych do prowadzenia swojej strony.

Business Courses WP Theme

Details |
Demo

Fastlek – Jogging Club WordPress Theme

Czy twoją pasją jest bieganie i chcesz tę pasję dzielić ze światem? Jeśli tak, dynamiczny i wyglądający profesjonalnie motyw, z ogromną ilością opcji, jakim jest Fastlek, będzie idealnie pasował do twoich celów.

Możesz dzielić się swoimi wrażeniami ze swoich porannych biegów na blogu lub nawet zebrać grupę ludzi o podobnych zainteresowaniach. Przy pomocy wtyczki Timetable, którą otrzymujesz w pakiecie, możesz zaplanować udział w różnych imprezach dla biegaczy i wybrać czy chcesz biegać wsród początkujących czy zaawansowanych biegaczy. Twoja strona będzie się niesamowicie szybko ładować na każdym urządzeniu, będzie też wyglądała dobrze na każdym urządzeniu dzięki temu, że jest ona w pełni responsywna.

Running WordPress Theme

Details |
Demo

Jordan Turner – Life Coaching WordPress Theme

Motyw Jordan Turner WordPress został zaprojektowany z myślą o tym aby z łatwością zbudować profesjonalnie wyglądającą stronę. Otrzymasz profesjonalne narzędzia do zbudowania strony zgodnie z twoimi oczekiwaniami.  W pakiecie otrzymujesz taki niesamowity bonus jak wtyczka do umawiania spotkań, która pomoże tobie i twoim klientom umawiać się na spotkanie w godzinach pracy. Prowadząc bloga masz możność dzielenia się swoim doświadczeniem i pomagania ludziom poprawiać ich życie i zdrowie.

Jordan Turner - Life Coaching WordPress Theme

Details |
Demo

GuidingVoice – Life Coach Online WP Theme

Czy jesteś częścią biznesu trenerów rozwoju osobistego i pragniesz motywu o dużych możliwościach personalizacji, aby stworzyć własną stronę internetową? W takim przypadku Guiding Voice motyw dla wordpressa będzie idealnym wyborem dla ciebie. Motyw ten posiada edytor  Elementor który pozwala na budowę elementów strony metodą “drag-n-drop”. Dzięki niemu możesz zbudować profesjonalną stronę www bez znajomości kodowania.

Motyw ten posiada sporo predefiniowanych układów strony, z których możesz skorzystać, jak układy nagłówków i stopek, stron prezentujących twoje usługi i stron kontaktów itp. W pakiecie otrzymujesz również 15 obrazków, które możesz wykorzystać. Dodatkowo, ten motyw dla trenerów rozwoju osobistego, zawiera wiele wtyczek, które ułatwią ci stworzenie strony twoich marzeń.

Life Coach Online WP Theme

Details |
Demo

Mike Bridge – Motivational Coach WP Theme

Mike Bridge stanowi responsywny motyw wordpress, który będzie doskonale pasował na stronę dla trenerów rozwoju osobistego.  Motyw ten posiada ogromną ilość opcji, które pozwolą ci na łatwą personalizację strony tak aby pasowała do twojego biznegu. Tworząc własną stronę możesz wybrać jeden z predefiniowanych układów strony lub samodzielnie zaprojektować swoje strony korzystając z unikalnego kreatora układów strony jakim jest  TemplateMonster Drag-and-Drop Page Builder. Motyw posiada funkcję umawiania spotkań, dzięki czemu twoi klienci będą mogli szybko i łatwo umowić się na wizytę w twoim biurze. W pakiecie z motywem otrzymujesz niestandardowe widgety, które możesz wykorzystać aby promować swoja stronę lub określone treści i dodać je do swojej strony.

Motivational Coach WP Theme

Details |
Demo


Top 10 WordPress Themes for Lifestyle Blogs

From the very beginning of TemplateMonster company creation, they have always been a true leader in web design-&-development industry. Since then till now, for many young starting designers and even well-experienced authors TM’s methodology and overall example are like a basis, role model, successful case to be followed. The point of such long introduction is that for many beginners TemplateMonster and its portfolio works became a motivation, a source of inspiration and strong desire to do and get more. How often we have something to say and share, to do and make, but simply do not know where to start from, or not able to overcome the inner fear, or many other “ORs” and “IFs”? How often we just need someone to give us a hint or point the direction to move on? Yes, we extremely need to find a person who has all answers in his/her pocket, who is very persuasive, who can make you believe in yourself – a life coach.

Psychology divides people into two groups on a master-slave principle. Someone who prefers to lead belongs to “masters”, other, who usually picks to follow – treats to so-called “slave” group. Obviously, those who wouldn’t like to be called a “slave” start finding the way to grow and improve. And namely life coaches take it over and become your spirit battery, your goals generator, an endless believer in your success. You simply need to feel the strong desire to change your life, other is on your life coach!

Hopefully, you’ve already got the main point of this post and found out that this compilation is devoted to lifestyle, life-&-business coach training projects. Besides it greatly helps people, it also is profitable business niche. If everything is well-structured and organized, this offering life-coaching training will become both profitable the same as interesting. And the first step towards is creating an awesome website, that perfectly presents your personality, your brand, your methodology, and specialization. It’s not supposed to be a regular website with your name and contacts. You need to create a self-explanatory, full and info-rich website. It should tell people about your comprehensive view, approaches, talent, and potential that can interest visitors from first seconds and ongoingly bring you new clients and traffic.

Ok, enough talking, let us start to present the powerful, carefully selected compilation of WordPress themes for lifestyle blogs.

Speaker – Life Coach WordPress Theme

Speaker is one of the most popular WordPress themes and practically has already become a bestseller in the Business-&-Services category.
This awesome theme was designed focusing on personal brand, with the intention to underline the uniqueness and individuality of an author. The Speaker definitely has a style, its perfectly matched color scheme, typography, icons and other details harmonically complement the main theme concept.
As for the theme functionality, get ready for many surprises 🙂
So, well come, at your services are eye-catching pre-designed pages for all occasions (Home, About Us, Gallery, News, testimonials, etc.), powerful content building weapon Elementor Page builder, and free bonuses for your good mood – 1) all images from demo version are included for free; 2) Jet elements Plugin included that offers rich theme functionality and many useful features for a website; 3) booked appointment plugin as an Extra bonus that adds to your original website functionality cool and advanced appointment system. Plus, you get many Exceptional features like One-Click installation service, Cherry Project, PopUps, Tema, Services List, Search, etc., WP Social Logins and many others.

In other words, the Speaker is a symbiosis of strictness, trend, power!

Speaker - Life Coach WordPress Theme

Details |
Demo

Everly – Hipster Blog WordPress Theme

Everly has really lots to offer you! This stylish theme is just perfect to create a personal blog, portfolio or gallery website and let people know you, your lifestyle, life approaches and views. First catching attention thing is Everly’s clean and minimalistic look, that really makes the first expression soft and light. Well-structured pages layout improves customers’ website experience and does not overload with the presented information. Technical features are the same way strong. To the theme package are included Revolution Slider, Google Web Fonts, 4 Home pages and Blog layouts, video, gallery, audio, standard and link posts templates, E-mail subscription,
Instagram Feed, Facebook integration, 100% theme responsiveness, retina ready, and SEO features.

Everly - Hipster Blog WordPress Theme

Details |
Demo

Guillermo – Life Coach Training WordPress Theme

This intuitive and clean theme look was designed to present your life/business coach personality the web world and audience. What does the Guillermo offer you for this need? Easiness in use, 100% responsiveness, SEO service integration, user-friendly interface with tons of styling settings, Power Page Builder to craft layouts the way you like, static and dynamic elements from a rich UI kit. Thanks to integrated customizable blog functionality, various post formats and blog layouts you can be fully opened to your audience and promote your outstanding content coaching campaign. This theme will be your personal assistant and planner thanks to built-in Appoint Manager functionality. Feel the advantage of more than 25+ modules, a library of presets, Cherry Plugins, 7 Header layouts, live theme customizer and get ready to be too busy!

Life Coach Training WordPress Theme

Details |
Demo

Nutrie – Life Coach Training WP Theme

Share your life motivation and help people to feel the drive inside. Use this amazing Life Coach Training WP Theme as the main tool to present your personal lifestyle, programme, and steps how to make your life and health better, and teach others to follow you in both – real and web life. The theme includes Blog functionality and few post templates to let you share your experience and useful advice with your followers. The technical theme side is the same way strong as the design one. It won’t cause you any issue with managing your business. Look up new coming visitors with the online booking form, by letting potential clients check your schedule, pick the most suitable time for them and reserve an appointment in advance, you will be able to convert traffic far easier and increase your profit.

Life Coach Training WP Theme

Details |
Demo

LifeHealth – Life Coach WP Theme

Know the secret of good health and beauty? You have to share it with the world. Get this fresh and clean LifeHealth theme and let people also know how to improve our lives, how to set goals, how to stay the course, where and how to get the motivation, power and life sources. Do not hesitate to open answers to this questions through the digital tool and build strong and reliable web-mentor with you in charge. There is full tools pack to help you in this: Cherry Projects, Portfolio, slider, team, services, clients testimonials, Power page builder, WordPress Live Customizer. Sometimes people just need to see the right direction to move on, make it happened with LifeHealth WP theme!

Life Coach WP Theme

Details |
Demo

J.Trudeau – Business Coach WordPress Theme

So many talented people are around us! They find their own way to success, improve themselves, and the most important and respectful thing is that they are always glad to share their experience and practice with people who appreciate them or their progress. For this exact purpose, we present J.Trudeau – Business Coach WordPress Theme. It includes everything you may need to present your own brand and personality, admit main points of your approach, highlight the advantage and differences from competitors, create and do blog, show up your schedule for more accurate and convenient client’s coordination. It is very easy to edit and will not take much time and headache to set it up. The theme comes to you fully packed with tons of advanced web-tools and works for you!

Business Courses WP Theme

Details |
Demo

Fastlek – Jogging Club WordPress Theme

Are you passionate about running and willing to share it with the world? Then with the dynamic and professional looking design and lots of customization features the Fastlek theme will work perfectly for this purpose. You can share your thoughts regarding your morning run via blogs or even gather a group of like-minded people. With the help of Timetable plugin that you get with the purchase you can set up different running events so then you can choose to run with beginners or with pro runners. Your website will look and load up incredibly fast on any device since it was developed to be fully responsive.

Running WordPress Theme

Details |
Demo

Jordan Turner – Life Coaching WordPress Theme

Jordan Turner WordPress theme was developed with care to help you building a professional looking coach website with ease. You’ll get all essential tools for building the website in accordance with your expectation. The awesome bonus that you get with the theme bundle is the Booked Appointment plugin which will help you, clients to find the spot to visit you during business hours. Within the blogging feature, you can share your experience and project of helping people improving their lives and healthiness.

Jordan Turner - Life Coaching WordPress Theme

Details |
Demo

GuidingVoice – Life Coach Online WP Theme

Are you a part of Coaching industry and looking for a fully customizable theme for creating your website? Then this Guiding Voice WordPress is the top-notch choice. The template is equipped with the Elementor drag-n-drop page builder and with this tool you can set up your website pages without any coding knowledge. It comes with a great number of preset website elements and pages to choose from like headers&footers, Service and contact pages, etc. On top of the customization feature, you also get 15 topical images with the purchase. In addition, this life coach template is bundled with an extensive range of great plugins which you can use to create a website of your dream.

Life Coach Online WP Theme

Details |
Demo

Mike Bridge – Motivational Coach WP Theme

Mike Bridge is Responsive WordPress theme and with its clean and flexible design will suit to coaching projects. Thus with the variety of customization feature, you can get this theme to match any business website. You can either use the preset page templates or create your own pages with your unique layout with the help of easy to use TemplateMonster’s Drag-and-Drop Page Builder. WIth the schedule and appointment features your potential clients would be able to set up the visit to your office without spending much time. With the custom widgets that you get with the purchase, you can promote your specific content or ideas and add them to any page you like.

Motivational Coach WP Theme

Details |
Demo

4 Comments
  1. Fenomenalny wpis, na pewno przedzielę się z nim ze znajomymi. Dzięki bardzo i czekam na więcej!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.