Motyw TemplateMonster - możliwości

Motyw wordpress zakupione w TemplateMonster ma tak wiele opcji, że sporo czasu zajęło mi przejrzenie ich wszystkich. Poniżej opiszę jeszcze pare ciekawych możliwości tego motywu:

Szablony stron:

W opcjach strony (Atrybuty strony) mamy do wyboru 5 szablonów stron statycznych: szablon domyślny, portfolio, services, team i testimonials. Szablony te, prócz szablonu domyślnego, wyświetlają na dole strony, pod zawartością, odpowiednie własne typy wpisów czyli portfolio, services, team i testimonials. Nie są one jednak ładnie sformatowane. W przypadku testimonials – dowody uznania wyświetlają się zamiast zawartości strony.

Profil autora

Na blogach często pojawiają się notki o autorze pod wpisem. Taka notka przydaje się szczególnie wtedy, gdy bloga pisze kilku autorów. W motywie TemplateMonster opcja ta jest wbudowana. Wystarczy wpisać tekst w polu Biografia przy użytkowniku. Zdjęcie profilowe pobierane jest z Gravatar.

Megamenu

Do megamenu dodaje się zawartość widgetów, czyli jest to trywialnie proste. Motyw zostawia bardzo mało miejsca na właściwie menu, gdyż w jednym rzędzie zmieści się najwyżej 5 pozycji. Resztę informacji można umieścić w menu rozwijalnym lub megamenu.

Megamenu można dodać praktycznie do każdej pozycji menu i dropdownmenu.

Skończyłam dziś dopracowywanie mojego portfolio przy pomocy motywu TemplateMonster i jestem z niego bardzo zadowolona.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.