Konto na Facebooku i YouTubeJeśli chcesz zaistnieć w sieci szybko, dodatkowo jeśli lubisz kontakty z ludźmi, świetną możliwość daje Facebook i YouTube.

Obecnie sporo ludzi wybiera Facebook zamiast tradycyjnej strony www lub bloga, żeby nie płacić za hosting. Poza tym Facebook daje możliwość łatwych kontaktów z ludźmi. Facebook jest generalnie dla ludzi ekstrawertycznych, którzy lubią siedzieć w sieci i kontaktować się z innymi, dyskutować, rzucać krótkie uwagi. Na Facebooku nie można wpisać artykułu jak na blogu – wpisy muszą być bardzo krótkie – ok. 3 zdań.

Znajoma, która pisze wiersze i zastanawiała się nad publikowaniem ich na blogu. Założyła konto na Facebooku i stwierdziła, że na razie jej to zupełnie wystarcza.
Koleżanka planowała założenie profesjonalnej strony www, z czatem i forum, dla grupy fanów znanego zespołu. Mieli fajną, profesjonalną stronę ale jej administrator nagle przestał się odzywać. Zostali na lodzie, nawet bez hasła dostępu do ich dawnej strony. Odłożyli na razie budowanie strony www bo to się łączy z kosztami (hosting, domena, zrobienie strony) i założyli grupę na Facebooku, gdzie mogą dyskutować – w pewnym sensie mają jednocześnie i forum i czat – wymieniać się zdjęciami, kontaktować na bieżąco.

YouTube to miejsce dla kogoś lubiącego kręcenie filmików, webcastów, instruktaży na video. Konto na YouTubie także umożliwia zbieranie znajomych, komentowanie, dyskutowanie. Można je też używać jak skrzynkę emailową.

Obejrzyj cały webinar:
Webinar Facbook Marketing – SocialFan.pl

Dobre poradniki:
FACEBOOK Fans Generator moderowane forum wymiany znajomych i fanów na FACEBOOKU + KURSY GRATIS
Jak wypromować portal internetowy, bloga lub firmę na Facebooku i dotrzeć do około 3 milionów klientów?
Jak założyć sklep na fejsie i dzięki temu prowadzić skuteczną kampanię swojego biznesu/bloga/strony?
Jak zdobyć 1000 fanów na Facebooku w 10 dni albo krócej?
Sekrety Marketingu Facebooka #1: Odsłaniająca się zakładka na Twoim FanPage
Czy wiesz jak za darmo wypromować się na Facebooku?

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.