Jak zrobić stonę internetową w 2 godziny

Ebook Programy Partnerskie w Praktyce dokładnie opisuje jak to zrobić. Tylko trzeba przeczytać ebook do końca bo sama kwintesencja jest w drugiej części ebooka.
Mnie to po prostu powaliło!!!!

Nie mam na myśli wiedzy technicznej, bo tą trzeba jakoś posiąść, choć nie jest to trudne. Mam tu na myśli wypełnienie strony www treścią tak aby ta strona zarabiała na siebie. Skąd wziąć treść do strony www jeśli kompletnie nie mamy na dany temat pojęcia.


Autor ebooka jest zwolennikiem działania! Nie czekaj aż posiądziesz wiedzę, aż się dobrze nauczysz! Działaj od razu!

Wiele osób, ja też do nich należę, myśli, że aby coś zrobić trzeba się przygotować, nauczyć i dopiero jak się nauczymy to wtedy można coś zrobić. Jednak praktycy emarketingu i biznesu przedstawiają inną drogę – naucz się czegoś i od razu wprowadzaj w życie, ucz się niemal w trakcie robienia czegoś. Ważne jest uczenie się na błędach. Jeśli coś wyszło nie tak, trzeba to przeanalizować, zmienić i próbować, potem znowu zmodyfikować itd.

Nie ma sensu się miesiącami, latami przygotowywać, czytać tony książek i czekać aż staniemy się ekspertami. Czytać trzeba oczywiście, ale od razu sprawdzać tę wiedzę w życiu.

Ebook Programy partnerskie w praktyce opisuje dokładnie jak robi się tzw. mini-strony, które mają za zadanie reklamowanie różnych produktów i zarabianie na programach partnerskich.
Podaje on jak taką stronę utworzyć, skąd wziąć treść i jak ją wypromować. I to wszystko można zrobić praktycznie w 2 godziny. Trzeba tylko przeczytać ten ebook i przełamać schemat myślenia, że trzeba się najpierw solidnie przygotować, nauczyć.

Więcej o programach partnerskich:
Zostan superpartnerem

Programy partnerskie w praktyce

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.