Jak tworzyć grafikę na bloga 6

Expres edytor – szybka edycja zdjęcia

Narzędzie to posiada szereg opcji szybkiej edycji zdjęcia. Można go szybko wykadrować, następnie zmniejszyć. Edytor ma funkcję redukcji czerwonych oczu i wybielania zębów jak również ma sporo opcji poprawiania kolorów oraz sporo zdefiniowanych filtrów artystycznych.

14 Comments
 1. Wiele firm i prywatnych użytkowników często pyta nas o darmowe strony internetowe. Pomimo faktu, iż ceny stron internetowych w profesjonalnych firmach stale spadają, to nadal wiele osób nie wierzy w potencjał, jaki daje własna strona www. A jeśli nawet wierzy, to nie chce wydać ani złotówki na ten cel. Dziś chcemy zestawić zalety i wady korzystania z darmowych rozwiązań. Wspomnimy również o blogach, który są domeną internetowej aktywności XXI w.

 2. program raczej można polecić osobom, które potrzebują zrobić coś prostego ze zdjęciem jak właśnie wykadrować, zmniejszyć rozmiar czy dodać jakiś tekst. A co do wypowiedzi gold price to przecież można instalować wordpressa i jakąś darmową skórkę

 3. Ciekawe i proste narzędzie. Z racji iż używam PS raczej dla mnie to ciekawostka ale zapewne do zrobienia czegoś na szybko, może na “obcym” kompie przydatne.
  Osobiście spodobało mi się “przemycenie” i w ten sposób zwrócenie uwagi na problemy naszych mniejszych przyjaciół. Za samo to duże podziękowania.

  A jeśli ktoś by poszukiwał kolejnego miejsca na swój autorski tekst to polecam ten katalog firm, usług i artykułów.

 4. Świetne! Ja zaś kożystam najczęściej z bardziej manualnego narzędzia mianowicie SumoPaint też oczywiście darmowe i dostępne online.

 5. Świetne tutoriale przydadzą się na pewno:) ja sam już się zabieram do czynnego testowania tego narzędzia:)

 6. Jeszcze nie znałam tego narzędzia. Zatrzymałam się na Gimpie i jak na razie nie potrzebowałam nic nowego. Jednak, że czasem trzeba będzie stworzyć właśnie jakieś mniejsze banerki w miejsce wstawianych zdjęć, może i warto wykorzystać inne rozwiązanie. Dzięki.

 7. Wypas można to spokojnie zastosować w praktyce się to na pewno przydaję 🙂 Bardzo ciekawe i proste narzędzie

 8. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje… Fajna podpowiedź. Chociaż nie wiem, czy będę korzystał… No zobaczymy. Zazwyczaj używam jakichś innych programów. Ale w ogóle cały ten cykl: “Jak tworzyć grafikę na bloga” jest bardzo fajny i pewnie wielu osobom się przyda. Z chęcią prześledzę wszystkie wpisy.

 9. Chociaż posty już mają troszkę czasu, fajnie, że pogrzebałam w archiwum Twojego bloga. Nigdy nie wiadomo na jakie “perełki” się trafi 🙂 Ja bawiłam się grafiką ale na poziomie bardzo podstawowym, więc takie porady i filmiki pozwolą mi nauczyć się czegoś więcej 🙂 Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 10. Te kilka wpisów bardzo mi pomogło. Nauczyłam się jak tworzyć grafikę, dziękuję.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.