7 Comments
 1. witam

  założyłem darmowego bloga na wordpressie, nic nie instalowałem, czy mogę również połączyć wordpressa z facebookiem?

  1. podejrzewam że tak samo jak innego bloga – aplikacją facebookową rss grafitti. Tą aplikację ustawia się na facebooku.
   To znaczy wpisy z bloga przenosi się automatycznie na facebooka. Nie wiem czy można odwrotnie.

 2. Witam, teraz jest nowa wersja tej aplikacji i wszystko się pozmieniało. Utknęłam, ale może dam radę przez to przebrnąć.

  1. Facebook pozmieniał wszystko pare tygodni temu. Ale przestałam się zajmować Facebookiem, dlatego nie znam sie i nie pomogę. Facebook nie jest mi do niczego potrzebny i w niczym nie pomaga. Nie można się zajmować wszystkim i znać na wszystkim, dlatego Facabook sobie dopuściłam. Facebook to medium towarzyskie do wypisywania dyrdymałów. Nawet nie chce mi się zaglądać. Nigdy nie znalazłam na Facebooku nic ciekawego – uwagi ten polubił zdjecie tamtego, zdjęcia jakichś ludzi, których nie znam, glupkowate uwagi i wszechobecny spam … Szkoda mi czasu na facebook.

 3. Facebook to tylko narzędzie, jak młotek, którym można wbić gwóźdź lub kogoś zakatrupić. Każdy sam sobie tam dobiera znajomych, ja akurat mam znajomych z których mogę być dumna. Wspólnie działamy w grupach (np. anty GMO). A że czasem kliknę komuś na fotkę, że ją lubię, co w tym złego? Niestety, ta aplikacja nie działa, w każdym razie mnie się nie udało jej użyć, ale będę próbować dalej.

  1. Bo dbasz o swojego Facebooka i zapraszasz ludzi, których chcesz. W moim przypadku problem polega na tym, że działam w ochronie zwierząt i zaprosiłam znajomych z tej dziedziny, prócz tego ludzi których w ogóle nie znam. Teraz mój wall to same ogłoszenia o zwierzakach szukających domu. Nie mogę pomóc więcej w tej sprawie i jest mi przykro.
   A wolałabym czytać np. o zdrowiu lub o GMO – też jestem całkowicie anty. Chociaż temat też mało przyjemny bo jeśli kiedyś będą dostępne tylko nasiona roślin, które nie mogą się dalej rozmnażać to ludzkość wymrze z głodu. Albo przyroda odpowie na to w mało przyjemny dla ludzi sposób. Włos się jeży.

 4. ok. a jak to połączenie WYŁĄCZYĆ? ustawiłam automatyczne udostępnianie postów na ścianie FB i nie wiem jak to cofnąć. POMOCY? 🙂

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.