Jak dodać linki z obrazkami?

Jak dodać na blogu wordpress linki które są oznaczone obrazkami? Swego czasu miałam klienta, który chciał na swojej stronie mieć linki do firm, z którymi współpracuje wraz z logami tych firm. Jak to zrobić w wordpressie?

Nic prostszego.
Linki na kolumnie bocznej bloga dodaje się przy pomocy widgetu Odnosniki. W ustawieniach widgetu należy zaznaczyć opcję Pokaż obrazek odnośnika.

Ale żeby obrazek pokazał się obok linku należy zapisać go w odnośnikach. W edycji donośnika lub w Dodaj nowy odnośnik poszukaj opcji zaawansowanych. Tam właśnie można dodać url obrazka. Oznacza to że obrazek należy najpierw umieścić gdzieś w sieci.

 

3 Comments
  1. Dziękuję za ten materiał. Wiem, że obrazek stał się bardzo istotny jeśli chodzi o strony. W szczególności duży obrazek. Czasem mówi więcej ni treść.

  2. Witam,

    Znalazałm Pani filmik na youtube o łączeniu bloga z facebookiem, niesety z tego co wiem facebook się zmienił. Założylam fan page swojego bloga, ale kompltenie nie wiem jak go połączyć 🙁 czy moglaby mi Pani w jakiś sposób pomóc?

    Pozdrawiam

  3. Faktycznie, bardzo proste. Pierw zajęło mi chwilkę w zrozumieniu ale już po wykonaniu tej czynności stało się prościzną 😀

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.