Inne ciekawe możliwości Host Then Profit

Host Then Profit daje też inne możliwości jeśli chodzi o zdobywanie nowych klientów. Jest to skierowane na rynek amerykański lub anglojęzyczny.

GVO Recruter – jest to zestaw kilku email do wyboru, które można wysłać do wszystkich adresów w swojej skrzynce pocztowej. Jest to możliwe jeśli masz konto w aol, yahoo lub gmail. Wpisujesz swój email, podajesz hasło do konta, wybierasz któryś z przygotowanych emaili. Następnie system wyszukuje wszystkie adresy w twojej skrzynce pocztowej. Możesz wybrać wszystkie lub tylko niektóre i system sam wyśle do nich ten email. Przygotowane emaile są oczywiście w języku angielskim.
Podchodzi to troche pod spamowanie i nie wiem czy w ogóle można to stosować.

GVO Prospecting – zestaw stron przechwytujących – jest to kilkanaście wzorów do wyboru. Jeśli wpiszesz swoje imię i email w jednym z tych wzorów, system sam utworzy kampanię w twoim autoresponderze. Jeśli wybierzesz jeden z motywów, wystarczy jak skopiujesz sobie link w okienku przeglądarki i wysyłać do znajomym. Można go umieścić na swoim blogu czy stronie www.
Motywy są ładne, zawierają wideo i dobry copywriting. Cały problem, że są one po angielsku i nie można ich edytować.

czyli cały system zdobywania klientów jest gotowy do użycia – tylko korzystać i wysyłać.

2 Comments
  1. Tak testowałam, w tym sensie, że zrobiłam tam 4 blogi już.
   Jest to hosting jak każdy inny. Ma tylko takie ograniczenie że można podpiąć 4 domeny. Ale w ramach subdomen można stworzyć nieograniczoną ilość stron www w różnych systemach. Ja akurat zrobiłam blogi wordpress , strony w statycznym html ale nie ma przeszkód żeby zrobić stronę w joomla.
   Jest też bardzo ciekawa opcja dla webdesignerów. Jeśli robimy stronę dla kogoś i trzymamy na swoim hostingu można dac klientowi osobny cpanel. Inne firmy hostingowe dają tylko 1 panel administracyjny dla głównego administratora. Robiąc strony dla klientów, dla znajomych itp można im dać osobne konto ftp, hasło do bloga, ale nie można ich wpuścić do panelu bo panel jest tylko 1.
   Host then profit umożliwia stworzenie 4 kont, każde z własnym cpanelem. Czyli mogę dla kogoś zrobić stronę i dać mu dostęp do jego osobnego cpanelu.

   Pozostałe dodatki w wersji podstawowej są dość ogranniczone.
   1. pokój konferencyjny dla 5 osób – ale można tanio dokupić większy. Ja jeszcze nie mam pomyslu na webinar. Ale pokój konferencyjne jest dobry do uczenia online – mozna mieć 1 ucznia i pokazywać mu na ekranie. Można np. uczyć matematyki pisząc jak na tablicy.
   2. wideo hosting pozwala tylko na 5 filmików – ale w sumie to jest to samo co na youtube

   Tak więc ja jestem zadowolona z tego hostingu.

   zrobilam tam bloga http://kurs.malgorzata-jasklowska.pl
   gdzie są filmiki instruktarzowe na temat korzystania z tego hostingu

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.