Host Then Profit Video producer - co to jest?

Jednym z narzędzi oferowanych przez Host Then Profit jest Video Producer.

Co to właściwie jest i do czego służy?

Otóż jest to serwis przypominający YouTube, gdzie możesz nagrywać i trzymać swoje nagrane filmiki video. Akurat na serwerach Host then profit jest ogromna ilość przestrzeni dyskowej i duży transfer więc teoretycznie można trzymać swoje nagrania na serwerze. Ale zewnętrzne serwisy takie jak YouTube czy HTP Video Producer pozwalają na wpisanie tagów, słów kluczowych i wpływają na pozycjonowanie strony.
Poza tym po co się nagrywa te filmiki jak nie dla ludzi – czyli trzeba im je jak najłatwiej udostępniać.

HTP video producer pozwala nagrać video z twojej kamery. Nie tworzy screencastów, a więc nie zastąpi Camtasia Studio.

Wyprodukowane w ten sposób filmy można uploadować do serwisu przypominającego YouTube. Serwis ten jest moderowany i moderator sprawdza czy nasze wideo nie zawiera jakichś treści niedozwolonych.

Gdy już stworzysz wideo możesz skopiować link do wklejenia na twoim blogu lub do wysłania emailem.

Ciekawą opcją są templatki dla twoich wideo. Można stworzyć bardzo ładną stronę przechwytującą z wideo korzystając z motywów. Mamy do wyboru bardzo dużo ładnych motywów na rózne okazje. Motywy można pobrać na dysk i edytować w html.

3 Comments
  1. […] video hosting i video producer, który pozwala nagrywać wideo z kamery i tworzyć piekne strony przechwytujące z tym wideo […]

  2. […] video hosting i video producer, który pozwala nagrywać wideo z kamery i tworzyć piekne strony przechwytujące z tym wideo […]

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.