Darmowe motywy WordPress dla strony biznesowej

Darmowe motywy WordPress dla strony biznesowej

Na stronie TemplateMoster można znaleźć nie tylko płatne motywy, lecz także darmowe szaty graficzne z wyższej półki. Wcześniej już wspinaliśmy o nich w innych wpisać tym i tym . Ponadto twórcy tych motywów aktualizowali je aby były zgodne z nowymi wersjami systemu. Do niektórych nawet został dodany Elementor. Obecnie jest to najbardziej popularny kreator stron dla WordPress. On ma ponad 2 miliona aktywnych instalacji. Dlatego możecie śmiało używać wcześniejsze templatki do tworzenia nowoczesnych blogów i stron personalnych.

Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa nowe i ciekawe bezpłatne motywy dla WordPress, które pomogą zbudować stronę filmową. One posiadają kluczowe wtyczki i widgety na pokładzie. Dzięki czemu możecie Państwo w najlepszy sposób zaprezentować swoją markę i oferowane produkty lub usługi. Wybrane motywy także wspierają popularne wtyczki dla WordPress. Dlatego można szybko wzbogacić stronę dodatkowymi funkcjami.

Do kluczowych przewag poniższych motywów można odnieść:

  • licencję GPL;
  • responsywność;
  • kompatybilność z popularnymi przeglądarkami www;
  • optymalizowany kod;
  • obecność wizualnego kreatora;
  • obecność danych demonstracyjnych;
  • obecność podstawowej dokumentacji.

Wybierając jeden z tych motywów możecie Państwo liczyć na darmowe aktualizacje i naprawienia templatek przez ich twórców. Jednak motywy nie są wspierane przez pracowników TemplateMonster. Dlatego w razie pojawienie błędu musicie go naprawiać samodzielnie. Chociaż twórcy regularnie dostają uwagi od testerów i starają się poprawiać kod w nowych aktualizacjach.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z motywami.

Worky Lite

Worky Lite idealnie nadaje się do tworzenia stron związanych z branżą budowlaną. On ma tematyczny projekt, w którym połączone są obrazy wysokiej jakości, duże typografie i stylowe efekty animacyjne. Jednak strona nie jest przeciążona elementami graficznymi i skryptami. Dlatego będzie miała dobre wyniki w testach Google PageSpeed i GTmetrix.

Ten motyw zawiera MegaMenu, galerię, formularz kontaktowy, opcje mediów społecznościowych itd. Do użytku jest także dostępny wizualny kreator stron Elementor. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retian. On ma poprawny kod, który został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

Worky lite - Architectural Modern Elementor

Szczegóły |
Demo

JohnnyGo Lite

Za pomocą tego motywu można stworzyć stronę dla firmy oferującej usługi domowe. Templatka ma nie tylko tematyczny projekt, lecz także posiada niezbędne widgety. Za ich pomocą można dodać różne informacje o firmie na stronę domową. Motyw także posiada wygodne opcje personalizacji. Dzięki temu można szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Do motywu zostały dodane Elementor, rozwijane menu, mediateka, galeria, opinie klientów, opcje mediów społecznościowych itd. On także jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Dzięki temu możecie Państwo szybko dodać brakujące opcje na stronę. Motyw również wspiera fonty Google i zawiera mapę Google.

JohnnyGo Lite - Multipurpose Home Services Elementor

Szczegóły |
Demo

Imperion Lite

Poszukujecie stylowy motyw dla firmy doradczej? W taki razie Imperion Lite będzie ciekawy dla Was. Jego projekt został wykonany w szarych kolorach, co pozwala skupić uwagę odwiedzających na oferowanych usługach. Przy tym macie Państwo pełną kontrolę w zarządzaniu kolorami. Dlatego możecie ustawić inne schematy dla elementów witryny.

Motyw Imperion Lite zawiera kluczowe wtyczki i widgety, które pomogą ruszyć ze stronę biznesową. A jeśli wyniknie potrzeba dodać nowe funkcje, możecie Państwo użyć rozszerzenia dostępne na wordpress.org. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. On jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami www.

Imperion Free - Multipurpose Corporate Elementor

Szczegóły |
Demo

6 Comments
  1. Wybór motywów do WordPressa, które nadają się na strony firmowe jest wręcz nieograniczony. Kluczowe, aby odpowiednio zaadaptować go do branży, w której działa Wasza firma – to moja opinia 🙂

  2. Super 🙂 własnie szukałem dobrego motywu dla wujkowego biznesu. Jak najbardziej skorzystam, a może jeszcze jakieś fajne źródła na własnego bloga?

  3. Super 🙂 własnie szukałem dobrego motywu dla wujkowego biznesu. Jak najbardziej skorzystam, a może jeszcze jakieś fajne źródła na własnego bloga?

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.