20 minimalistycznych motywów WordPress dla kobiet

20 minimalistycznych motywów WordPress dla kobiet

Jesień to nie tylko czas wilgotnych poranków, kolorowych liści spadających z drzew i codziennych deszczów. Jest to jedna z najlepszych pór roku na realizacje własnych pomysłów. Tym bardziej, że sama natura inspiruje nas do zmian. A jeśli dodać do tego odnowienie biznesowej aktywności, która tradycyjnie związana jest z końcem urlopów letnich, macie dobry czas na start nowego projektu.

Dlatego jeśli dawno planowaliście odnowić wygląd już istniejącej witryny lub zbudować ją od zera, jesień będzie idealnie pasowała do takiego zadania.

Ze swojej strony wybraliśmy ciekawe motywy dla WordPress i WooCommerce na temat „Mody i urody”, które na pewno przydadzą się Państwu podczas realizacji unowocześniania stron www.

Poniższe motywy były wybrane z serwisu TemplateMonster, który oferuje produkty dla WordPress od ponad 10 lat.

Także należy dodać, że od sierpnia 2017 roku „Szablonowy Potwór” działa na zasadzie marketplace, co pozwala różnym producentom sprzedawać swoje motywy na tej stronie. Dlatego do dzisiejszego zestawu zostały wybrane templatki stworzone nie tylko przez zespół deweloperów TemplateMonster, lecz także przez zewnętrznych deweloperów. Przy tym bez względu na autora motywu, każdy z produktów ma stylowy projekt, czysty kod i rozbudowane opcje służące do realizacji funkcjonalnych stron www. Wybierając dowolny z nich, otrzymacie rozwiązanie, które pomoże Państwu stworzyć witrynę spełniające wasze potrzeby i oczekiwania użytkowników.

Dodatkową zaletą poniższych motywów jest obecność rozbudowanej dokumentacji, która pozwala Państwu szybko opanować możliwości templatek i zbudować profesjonalną stronę www. A jeśli będziecie mieli jakiekolwiek problemy pod czas użycia wybrednego produktu, możecie skorzystać się z pomocy specjalistów wsparcia technicznego. Oni pomogą rozwiązać wasz problem jak najszybciej.

Zapraszamy do bliższego zapoznania z dzisiejszymi motywami.

 

WhiteLight

Za pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesne portfolio dla fotografa i oferować swoje usługi w Internecie. Templatka posiada funkcjonalną galerię Cherry, która pozwoli Państwu dodawać różne typy grafiki na stronę i przedstawić jej na różne sposoby. Oprócz tego motyw ma rozbudowane opcji personalizacji, dzięki czemu możecie szybko dopasować go wygląd do własnych potrzeb.

WhiteLight - professional photographer portfolio WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Patisserie

Poszukujecie dobrego rozwiązania do realizacji strony dla piekarni czy cukierni? Motyw Patisserie będzie idealnie pasował do tego celu. Ma on nie tylko stylowy projekt, lecz także zawiera szereg opcji realizowanych za pomocą Cherry Framework 5.0. Pozwala to  budować funkcjonalną stronę www bez stosowania cudzych wtyczek. Chociaż ten motyw będzie kompatybilny z wtyczkami z innych źrodeł.

Patisserie - Cakery Responsive WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Amaryllis

Amaryllis to funkcjonalny motyw do tworzenia e-sklepu dla kwiaciarni. Oprócz wtyczek Cherry, zostały dodane do niego rozszerzenia dla WooCommerce, w tym wyszukiwarka produktów oraz podgląd produktów. Oprócz tego motyw zawiera Power Builder, który pozwala Państwu zarządzać elementami strony dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”.

Amaryllis - Flower Shop WooCommerce Theme

Szczegóły |
Demo

Francy

Planujecie sprzedawać kosmetyki w Sicie? Za pomocą templatki Francy zmożecie stworzyć funkcjonalny e-sklep i  oferować tego typu produkty dla swoich klientów. Podany motyw zawiera popularne wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.0 i dodatkowe rozszerzenia WooCommerce. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych opcji, możecie skorzystać z popularnych wtyczek z repozytorium WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi.

Tm Francy WooCommerce Theme

Szczegóły |
Demo

Digezine

Motyw Digezine idealnie pasuje do tworzenia e-magazynu, który może być poświęcony różnym tematom niszowym. On zawiera rozbudowane opcji personalizację, które pozwalają zarządzać wyglądem przez panel administracyjny i sprawdzać wszystkie zmiany na bieżąco. Oprócz tego motyw posiada 7 stylów nagłówku, kilka wariantów stopki, które pomogą wybrać optymalny motyw dla strony www.

Digezine - News Magazine WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Julie Bernerro

Ciekawe rozwiązanie do tworzenia portfolio fotograficznego. Na stronie domowej znajduje się pełnoekranowy suwak, do którego można dodawać najlepsze prace fotografa. Dostać się do galerii, blogu, kontaktów itd. można przez ukryte “Hamburger” menu. Motyw również zawiera szereg wtyczek Cherry i posiada Power Builder.

Julie Bernerro - Photographer Portfolio Responsive WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Didi

Kreatywny motyw do tworzenia blogu poświęconego modzie. On ma minimalistyczny projekt, który został wykonany w biało-czarnych kolorach z lekkim dodaniem żółtej barwy. Za pomocą żółtego koloru uwydatnione zostały kluczowe informacje oraz przyciski nawigacyjne na stronie www. Taki prosty projekt pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartości witryny.

Didi - Fashion WordPress Theme WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Soothery

Soothery to idealny wybór do tworzenia strony dla salonu masaży. Oprócz stylowego projektu, w którym główny nacisk został położony na jakościowych elementach graficznycg i efektach animacyjnych, templatka opiera się o Cherry Framework 5.0. Dzięki temu możecie korzystać   Państwo z szeregu opcji bez stosowania dodatkowych rozszerzeń.

Soothery - SPA & Massage Salon Responsive WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

PoliNails

Jak wynika z nazwy tego motywu,   jest on przeznaczony do realizacji strony dla salonu kosmetycznego. Projekt templatki został wykonany w jasnych kolorach i posiada różne efekty animacyjne realizowane w oparciu o HTML i JS oraz Parallax. Dzięki temu strona wygląda młodzieżowo i będzie ciekawa dla odwiedzających.

PoliNails - Nail Salon WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Mariella

Ten motyw można używać  do tworzenia portfolio dla projektanta odzieży damskiej. Templatka zawiera mediatekę, galerię i różne typy strony do przedstawienia prac designierskich. Oprócz tego motyw ma wygodne opcje personalizacji, co pozwala Państwu zarządzać jego wyglądem przez panel administracyjny i sprawdzać zmiany na bieżąco.

Mariella - Fashion Designer WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Chela

Jeśli chcecie stworzyć kreatywne portfolio fotograficzne, możecie skorzystać się z motywu Chela. On ma elegancki projekt, który jest wykonany w jasnych kolorach. Oprócz tego templatka zawiera rozbudowaną galerię, która pomoże Państwu w wygodny sposób przedstawić fotografie na stronie internetowej.

Chela - A Minimal Agency WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Fourth Eye

Projekt templatki jest poświęcony bardzo egzotycznemu tematowi – hipnozie i będzie idealnie pasował do realizacji stron oferujących tego typu usługi. Motyw zawiera przełącznik kolorów, PopUp i newsletter, projekty i usługi Cherry i inne popularne wtyczki wchodzące w zestaw nowej wersji Cherry Framework. Templatka także posiada Power Builder, dzięki któremu można zarządzać elementami strony przy pomocy jednego kliku myszką.

Fourth Eye - Hypnotherapy WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Newsider

Za pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesny blog i dzielić się różnymi tematami z czytelnikami. Projekt templatki został wykonany w jasnych kolorach, co pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartości artykułów. Oprócz tego w projekcie blogu były wykorzystane proste efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie www.

Newsider - Magazine & Blog Clean WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Craftstamp

Robicie różne rzeczy ręcznie (tzw. handmade) i chcecie ich sprzedawać przez e-sklep? Za pomocą motywu Craftstamp będziecie mogli realizować ten pomysł. Oprócz wtyczek Cherry templatka zawiera dodatkowe rozszerzenia dla WooCommerce, które pomogą realizować funkcjonalny sklep internetowy. Paczka z motywem zawiera także obrazki komercyjne i niezbędną dokumentację.

Craftstamp - Handmade Art Store WooCommerce Theme

Szczegóły |
Demo

Guapa

Motyw Guapa przyda się do tworzenia blogu lub strony hobbistycznej. On ma minimalistyczny projekt, który pozwoli skupić uwagę odwiedzających na zawartość witryny, a nie na jej wygląd. Przy tym templatka posiada rozbudowane opcje, które pomogą zbudować profesjonalną stronę www bez stosowania dodatkowych rozszerzeń.

Guapa - A Minimalist WordPress Blog Theme

Szczegóły |
Demo

Falero

Ten motyw jest poświęcony fotografii ślubnej i będzie idealnie pasował do realizacji strony dla fotografa pracującego w tej dziedzinie. Templatka posiada rozbudowaną galerię, Slider Revolution i Visual Composer. Oprócz tego ona wpiera inne popularne wtyczki dostępne na repozytorium WordPress. To wszystko robi jej potężnym rozwiązaniem do budowania portfolio www.

Falero Wedding Photographer Theme WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Emilia Warren

Za pomocą tego motywu możecie stworzyć Państwo funkcjonalną stronę dla agencji nieruchomości. Do templatki została dodana odpowiednia wtyczka Cherry Real Estate. Oprócz tego  zawiera dodatkowe rozszerzenia Cherry, co pozwala Państwu w wygodny sposób przedstawić obiekty nieruchomości na stronie internetowej.

Emilia Warren - Real Estate WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

VicHax

Jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie do tworzenia portfolio fotograficznego. Motyw ma ciekawy projekt strony domowej, który zawiera tylko kafelki z obrazkami prezentującymi odpowiednie albumy i menu ukryte w Hamburgerze. Wybór takiego projektu pozwala odwiedzającym szybko przejść do interesujących fotografii tematycznych.

VicHax - Designer Portfolio WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

Athletic

Podany motyw posiada wszystkie niezbędne opcji do sprzedaży produktów sportowych na stronie zbudowanej w oparciu o WooCommerce. Do użytku Państwa dostępne są wtyczki Cherry, dodatkowe rozszerzenia WooCoomerce i różne widgety. One pomogą w najlepszy sposób zaprezentować artykuły sportowe dla klientów e-sklepu.

Athletic - Sports Store WooCommerce Theme

Szczegóły |
Demo

Tonotico

Potrzebujecie stylowej i funkcjonalnej templatki do tworzenia strony dla kliniki chirurgii plastycznej? Motyw Tonotico będzie idealnie pasował do realizacji tego celu. On ma nowoczesny projekt i posiada rozbudowane opcje wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.0. Oprócz tego motyw wspiera popularne wtyczki dla WordPress, co pozwala Państwu szybko rozszerzyć jego funkcjonalność.

Tonotico - Plastic Surgery Clinic Responsive WordPress Theme

Szczegóły |
Demo

6 Comments
  1. Bardzo trafny wpis, nie długo właśnie mam zamiar sama założyć swojego bloga, więc na pewno wybiore coś z tych motywów 😛

  2. Państwa artykuł skusił mnie do zmian na własnym blogu. Kolorystyka w szablonie Emilia Warren jest ciekawa przez co blog wygląda bardziej interesująco.

  3. Tak się zastanawiam jakie zestawienie kolorów zastosować u siebie w sklepie , który sprzedaje naturalne przetwory i miody. Państwa propozycje są bardzo ciekawe i bardzo ich dużo. Ciężko się zdecydować.

  4. Bardzo praktyczna lista – szablony rzeczywiście bardzo ładne. Mam nadzieję, że równie dobrze konfigurowalne. Z pewnością wrócę po kilka z nich przy najbliższej okazji. 🙂

    Możemy liczyć na wpisy z takiej serii? Najlepsze szablony dla stron z przepisami, czy np. dla gabinetów dentystycznych ? 🙂

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.