15 szablonów biznesowych na 2019 rok

15 szablonów biznesowych na 2019 rok

Jeśli prowadzisz biznes i nie masz jeszcze strony www, wtedy nie istniejesz dla milionów potencjalnych klientów z sieci. Według danych Gemius/PBI w grudniu 2018 r. z internetu korzystało 28 mln Polaków (13,9 mln kobiet oraz 14,1 mln mężczyzn). Jest to powyżej 70% obywateli kraju. A jeśli porównać te dane z raportem Interaktywnie.com “E-commerce 2019” można się dowiedzieć, że 50 mld złotych wydadzą Polacy w 2019 roku na zakupy w internecie. A teraz pytanie retoryczne: ile z tych klientów mogą skorzystać z Twoich produktów lub usług za pomocą internetu? 🙂

Rysunek 1. Liczba polskich internautów korzystających z poszczególnych urządzeń

Dlatego rozpocznij nowy rok od tworzenia strony internetowej, która spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania internautów. A jeśli już masz witrynę i chcesz odnowić jej projekt, nasz dzisiejszy wpis także będzie ciekawy dla Ciebie. Zebraliśmy w nim stylowe i funkcjonalne szaty graficzne dla WordPress (najpopularniejszego systemu zarządzania treścią na świecie) i Moto CMS (kreatora strony internetowej dla początkujących i zawodowych programistów). Więc możesz wybrać ten system, który będzie dla Ciebie wygodniejszy.

Do dzisiejszej listy zostały wybrane najnowsze i najwyżej oceniane szablony z oferty TemplateMonster. Każda z tych templatek ma poprawny kod, który został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Motywy także są responsywne i kompatybilne z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Dzięki temu Twoja strona będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów.

Inne zalety podanych szablonów to szeroki wybór rozszerzeń. Pozwalają one zbudować profesjonalną stronę www bez stosowania cudzych rozszerzeń. Także warto zaznaczyć, że motywy dla WordPress są kompatybilne z popularnymi wtyczkami dostępnymi na stronie wordpress.org. To pozwala w dowolnym czasie dodać brakujące funkcje do Twojej witryny.

Jeszcze jedna istotna przewaga szablonów od TemplateMonster to profesjonalne wsparcie techniczne, które działa 24/7. Specjaliści na czacie spróbują rozwiązać problem na bieżąco. A w razie większego problemu skierują zgłoszenie do twórców templatki. W każdym razie dostaniesz wykwalifikowaną pomóc w najkrótszym terminie.

AlpenHouse

Podany motyw jest przeznaczony do tworzenia strony hotelowej oraz serwisu z wynajęcia mieszkań. Templatka ma elegancki projekt w którym główny nacisk został zrobiony na jakościowe obrazki i typografie. Warto także podkreślić szereg widgetów, które pomogą dodać różne typy informacji na stronę www.

Do motywu AlpenHouse została dodana rozbudowana wtyczka rezerwacji mieszkań, rozwijane menu, galeria, kalendarz, różne metody płatności itd. Templatka także zawiera Elementor, co pozwala tworzyć unikatowe projekty stron za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”. Motyw również wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google. On ma czysty kod i jest przyjazny do SEO.

Responsywny motyw WordPress AlpenHouse - Vacation Rental #69951
Szczegóły |
Demo

 

Gravitas

Jest to rozbudowany szablon do tworzenia różnego typu stron biznesowych. Zawiera gotowe układy dla strony, które poświęcone są popularnym tematom niszowym. Oprócz tego do użytku dostępne są gotowe układy elementów witryny. Dzięki temu możesz wybrać optymalny projekt i dopasować go do własnych potrzeb za pomocą rozbudowanych opcji personalizacji.

Moto CMS nadaje Ci możliwość tworzenia stron za pomocą wygodnego kreatora. Dodatkowo szablon ma specjalne moduły, które pozwalają dodawać niezbędne opcje do projektu. Do użytku dostępne są galeria, widgety dla audio i video, popup, newsletter itd. Szablon także wspiera fonty webowe Google i posiada mapę Google. Jest responsywny i optymalizowany pod kątem SEO.

Responsywny szablon Moto CMS 3 Gravitas Multipurpose Business #72222
Szczegóły |
Demo

 

24.Storycle

Za pomocą tego motywu można zbudować nowoczesny blog i dzielić się swoim doświadczeniem w sici. Templatka posiada 15 tematycznych projektów dla strony domowej, gotowe układy podstron, nagłówku i stopki. Oprócz tego w paczce z templatką umieszczone są 50 komercyjnych obrazków, które można stosować na stronie bez żadnych ograniczeń.

Motyw 24.Storycle opiera się o Cherry Framework 5.1 i zawiera wszystkie rozbudowane wtyczki Cherry. Do templatki także został dodany Elementor i rozszerzenia do niego: JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs, JetReviews oraz JetTricks. Motyw również wspiera WPML, AMP oraz jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress.

24.Storycle - uniwersalny motyw WordPress na Elementor dla portalu informacyjnego
Szczegóły |
Demo

 

Artic Air

Ten szablon ma uniwersalny projekt, co pozwala stosować go do tworzenia różnych stron firmowych oraz landingów. Pomoże to zrobić rozbudowany kreator, który pozwala zarządzać elementami na stronie według metody „Przyciągnij i Upuść”. Oprócz tego do użytku dostępne są różne widgety, które pomogą przedstawić usługi firmy w najlepszy sposób.

Szablon Artic Air zawiera własne rozszerzenia, które pomogą zbudować profesjonalną stronę www. Do użytku dostępne są rozwijane menu, galeria, rozszerzenie do prowadzenia handlu elektronicznego, newsletter i popup, formularz kontaktowy itd. Templatka także wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać kreatywne czcionki do wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie.

Responsywny szablon Moto CMS 3 Arctic - Business Startup #65555
Szczegóły |
Demo

 

Evolution

Jeszcze jeden rozbudowany szablon, który nadaje się do budowania różnego typu witryn firmowych. Templatka posiada 16 gotowych układów stron branżowych oraz gotowe projekty podstron. Dzięki temu możesz wybrać optymalne rozwiązanie i dalej dostosować go do własnych potrzeb. Dla tego masz dodatkowy przełącznik kolorów i wsparcie fontów webowych Google.

Wybierając ten szablon możesz korzystać z bazowych możliwości kreatora Moto CMS. Oprócz tego do templatki był włączone własne moduły branżowe, które pomogą w najlepszy sposób zaprezentować Twoją firmę w internecie. Ten szablon również jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi.

Evolution - biznesowy szablon Moto CMS 3
Szczegóły |
Demo

 

Prioris

Za pomocą tego motywu możesz zbudować nowoczesną stronę dla agencji oferującej usługi konsultingowe. Chociaż w razie potrzeby templatka może być dostosowana do innych tematów niszowych. Pomogą w tym rozbudowane opcje zarządzania wyglądem i obrazki komercyjne, które umieszczone są w paczce z motywem.

Do motywu Prioris były dodane podstawowe wtyczki Cherry, MegaMenu, galeria i portfolio. Oprócz tego możesz skorzystać z wizualnego kreatora stron Elementora i dodatkowego zestawu widgetów do niego. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Regina. On ma poprawny kod i jest przyjazny do SEO.

Responsywny motyw WordPress Prioris - Consulting Agency Elementor #73734
Szczegóły |
Demo

 

Imperion

Imperion to uniwersalny motyw do tworzenia profesjonalnych stron biznesowych i nawet e-sklepów. Do templatki zostały dodane 10 tematycznych motywów potomnych, które posiadają własne kreatywne podstrony. Oprócz tego do użytku dostępne są gotowe układy nagłówku i stopki oraz rozbudowane opcje personalizacji. To wszystko daje Ci wygodny instrument dla dopasowania strony do własnych potrzeb.

Ten motyw zawiera Revolution Slider, TM Timeline, The Events Calendar, zestaw rozszerzeń do WooCommerce i wszystkie popularne wtyczki Cherry. Oprócz tego do templatki został dodany Elementor i wtyczki JetElements oraz JetMenu, które dodają nowe widgety do tego kreatora. Templatka również wspiera WPML, YoastSEO, WooCommerce i inne popularne wtyczki dla WordPress.

Imperion - uniwersalny biznesowy motyw WordPress
Szczegóły |
Demo

 

FAA

Poszukujesz stylowy projekt strony dla firmy oferującej usługi finansowej? W takim razie warto zwrócić uwagę na FAA. Na pierwszy zrzut oka ten szablon ma bardzo prosty projekt, w którym główny nacisk został położony na typografie. Ale takie podejście pozwala odwiedzającym szybko zapoznać się z usługami firmy i przejść do kontaktu.

Szablon FAA zawiera podstawowe moduły do tworzenia profesjonalnej strony. Do użytku są dostępne rozwijane menu, suwak, galeria i portfolio, popup i newsletter, licznik umiejętności, opcje mediów społecznościowych itd. Przy tym zarządzać wspomnianymi rozszerzeniami można za pomocą wygodnego kreatora wizualnego. Dzięki temu możecie szybko modyfikować gotowe podstrony i tworzyć własne układy dla strony.

Responsywny szablon Moto CMS 3 #55644 na temat: doradca finansowy
Szczegóły |
Demo

 

Consor

Podana templatka jest przeznaczona do tworzenia stron dla firm konsultingowych. Jednak możesz szybko dopasować jej projekt do innych tematów niszowych. Pomogą w tym wygodne opcje personalizacji i wizualny kreator stron Elementor. Oprócz tego wtyczka posiada szereg widgetów, co pozwala dodawać różne typy zawartości na stronę.

Do templatki były włączone popularne wtyczki Cherry, co pozwala korzystać z rozwijanego menu, mediateki, galerii, suwaku, popupu i newslettera. A jeśli checz rozszerzyć możliwości strony, możesz skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi. Templatka także wspiera fontu webowe Google i technologię Retina.

Responsywny motyw WordPress Consor - Business Consulting Elementor #71650
Szczegóły |
Demo

 

Dividenz

Jeśli prowadzisz firmę, która zajmuje się finansami i chcesz przedstawić swoje usługi w sieci, ten motyw będzie idealny dla Ciebie. Jego projekt został wykonany w jaskrawych kolorach i posiada ciekawe efekty animacyjne. Dzięki temu Twoja strona będzie wyglądała stylowo i młodzieżowo. Przy tym projekt templatki nie jest przeciążony elementami graficznymi i skryptami. Dlatego witryna będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach internatów.

Motyw Dividenz zawiera podstawowe wtyczki Cherry i Elementor Page Builder. Oprócz tego templatka wspiera wszystkie popularne wtyczki dla WordPress. Za ich pomocą możesz szybko dodać brakujące opcje na stronę. Motyw także jest całkiem responsywny i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi.

Dividenz - motyw WordPress do Elementora dla firmy inwestycyjnej
Szczegóły |
Demo

 

Upmine

Za pomocą tego motywu możesz zbudować nowoczesną stronę dla agencji cyfrowej. Templatka ma rozbudowaną stronę domową, która stanowi wizytówką dla firmy. Tutaj umieszczone są kluczowe informacje na temat usług, portfolio, opinie klientów i dane kontaktowe. Przejść do pozostałych rozdziałów witryny można za pomocą menu w nagłówku i stopce oraz różnych widgetów na stronie głównej.

 

Responsywny motyw WordPress Upmine - Corporate Digital Agency #70605
Szczegóły |
Demo

 

Helledia

Jest to świetnie rozwiązanie do tworzenia stron dla prawników. Projekt templatki został wykonany w jasnych kolorach, a główny nacisk został zrobiony na jakościowe obrazki i dużą typografie. Do innych zalet projektu warto zaliczyć proste efekty animacyjne, które nie odwracają uwagi podczas poszukiwania informacji.

Ten szablon jest przeznaczony dla Moto CMS, dlatego możesz skorzystać z wygodnego kreatora stron. Za jego pomocą można szybko dodawać widgety na stronę i zarządzać nimi według metody „Przyciągnij i Upuść”. Templatka również wspiera fonty webowe Google. Dlatego można używać 900 stylowych czcionek na stronie.

Responsywny szablon Moto CMS 3 Helledia - Lawyer Premium #59462
Szczegóły |
Demo

 

Ascendio

Ascendio to rozbudowany motyw do tworzenia różnego typu stron biznesowych. Templatka zawiera 12 kreatywnych układów dla strony głównej, gotowe projekty podstron i elementów witryny. Dlatego możesz szybko wybrać optymalne rozwiązanie dla swojej strony i dalej dopasować go do własnych potrzeb za pomocą dostępnych opcje personalizacji.

Podany motyw został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0 i zawiera rozbudowane wtyczki Cherry. Do niego także były dodane Smart Slider, Ecwid, Contact Form 7, TM Timeline oraz Elementor. Oprócz tego opcje wizualnego kreatora zostały rozszerzone za pomocą JetElements, JetTabs i JetMenu. Motyw również ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Ascendio - biznesowy motyw WordPress
Szczegóły |
Demo

 

Royal Villas

Jeszcze jeden ciekawy szablon do tworzenia serwisu rezerwacji hotelów. Projekt templatki został wykonany w jasnych kolorach, co pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartość strony. Do innych zalet projektu warto zaliczyć szereg widgetów nawigacyjnych. Za ich pomocą internauci będą mogli szybko przejść do interesującej informacji.

Podany szablon zawiera różne tematyczne moduły, które pomogą realizować profesjonalny serwis rezerwacji mieszkań. Warto także wydzielić wsparcie fontów webowych Google i obecność mapy Google. Templatka także ma czysty kod, który został optymalizowany zgodnie z wymaganiami wyszukiwarek internetowych.

Responsywny szablon Moto CMS 3 Royal Villas - Hotel Booking #68160
Szczegóły |
Demo

 

Bryte

Jeszcze jedna uniwersalna templatka, która pomoże Państwu zbudować stronę dla dowolnej niszy biznesowej. Wśród dostępnych układów dla strony domowej znajdziecie także projekt dla blogu oraz e-sklepu. A jeśli wziąć pod uwagę obecność Elementora i dodatkowych widgetów do niego, będziesz mógł budować własne unikatowe projekty stron za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”.

Motyw Bryte opiera się o Cherry Framework 5.1 i zawiera popularne wtyczki wchodzące w jego zestaw: Cherry PopUps, Cherry Projects, Cherry Team Members, Cherry Service List oraz Cherry Socialize. Templatka także zawiera wspomniane powyżej rozszerzenia dla Elementora. To są wtyczki JetElements oraz JetMenu, które zostały zaprojektowane przez tworów motywu.

Bryte - uniwersalny biznesowy motyw WordPress do Elementora z kreatywnym designem
Szczegóły |
Demo

 

Podsumowanie

Jeśli poszukujesz jakościowej templatki do tworzenia strony biznesowej, trafiłeś na dobry moment. Wybraliśmy najnowsze i najlepsze szablony tematyczne z oferty TemplateMonster. Za ich pomocą możesz szybko zbudować witrynę, która na pewno przypadnie do gustu odwiedzających. Templatki mają nie tylko kreatywne projekty, lecz także posiadają szereg opcje do użytku. A jeśli podczas tworzenia strony wyniknie jakikolwiek problem z szablonem, możesz liczyć na wykwalifikowaną pomóc wsparcia technicznego TempalateMonster. Oni dostępne są 24/7/365.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.