12+ stylowych szablonów do tworzenia CV, prezentacji i stron www

12+ stylowych szablonów do tworzenia CV, prezentacji i stron www

Psychologowie amerykańscy mówią, że 15 sekund decyduje o tym, co myślimy o drugim człowieku, i to zdanie zostaje w nami na długie lata. Podane powiedzenie dotyczy nie tylko spotkania tet-a-tet. Nasza decyzja o człowieku tworzy się również podczas rozmowy telefonicznej, czatu w Internecie lub przeglądu portfolio z fotografiami. We wszystkich przypadkach wystarczy 15 sekund, aby intuicja „przygotowała” portret człowieka.

Pierwsze wrażenie o człowieku odgrywa ważną rolę dla dalszej komunikacji z nim. Więc jeśli chcesz osiągnąć sukcesu we wszystkich sprawach, musisz poważniej podchodzić do pierwszego kontaktu z ludźmi. I nie ważne, czy jest to rozmowa personalna z klientami czy np. wysłanie CV do potencjalnego pracodawcy. Każda Twoja akcja będzie oceniania przez odbiorców informacji.

W Internecie możesz znaleźć sporo porad na temat robienia dobrego wrażenia podczas pierwszego spotkania oraz kontaktu listownego. Dlatego nie będziemy się na tym skupiać dodatkowo. Natomiast pomożemy Ci w najlepszy sposób zaprezentować siebie za pomocą strony, podczas publicznych/online prezentacji projektów lub aplikowania na stanowisko za pomocą CV. Zebraliśmy świetne szablony Keynote i PowerPoint, templatki dla Adobe Muse oraz gotowe CV szablon, które na pewno przypadną Ci do gustu.

Wszystkie te szablony zostały stworzone przez wybitnych designerów ze strony TemplateMonster. Dlatego możesz być pewny, że są bezpieczne i posiadają wszystkie możliwości opisane w ofercie. A jeśli podczas korzystania z produktów będziesz miał jakiekolwiek problemy możesz zgłosić je do wsparcia technicznego. Specjaliści TemplateMonster dostępni są 24/7 i pomogą Ci szybko znaleźć rozwiązanie.

Więcej informacji o szablonach możesz znaleźć w poniższych opisach.

2018 Pitch Deck – szablon PowerPoint dla prezentacji

Pitch Deck to świetny szablon do tworzenia prezentacji za pomocą PowerPoint. Ma ponad 230 gotowych projektów slajdów, które poświęcone są różnym tematom, w tym biznesowym. Oprócz tego możesz się przełączać pomiędzy 12 schematami kolorów, co nadaje szerokie możliwości  personalizacji slajdów.

Ten szablon jest kompatybilny z MS Word zaczynając od pakietu 2003 r. Dodatkowo z plikiem PPTX jest udostępniany font Open San, który stosuje się w prezentacji. Można go pobrać za pomocą specjalnego linku.

2018 Pitch Deck - szablon PowerPoint dla prezentacji
Opisanie |
Demo

 

Infographic Pack – szablon PowerPoint

Za pomocą tego szablony możesz realizować dowolną prezentację dla PowerPoint. Templatka posiada 540 unikatowych slajdów i setki różnych elementów graficznych: wykresów, tabel i obrazków. Do użytku także są dostępne różne schematy kolorów. To wszystko robi ten szablon uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego użytkownika.

Infographic Pack – Presentation Asset jest kompatybilny z PowerPoint 2003 i wyżej. W paczce z szablonem znajdziesz dokumentację i dodatkowe elementy graficzne, które możesz stosować podczas tworzenia prezentacji.

Infographic Pack - szablon PowerPoint
Opisanie |
Demo

 

Responsywny szablon PowerPoint Pitch Deck #76864

Kolejny rozbudowany szablon do tworzenia różnych typów prezentacji PowerPoint. Na tle poprzedników wyróżnia się on jaskrawymi kolorami i dużym wyborem Icon Fonts. Do dyspozycji użytkownika dostępne jest 5000+ takich elementów. Także warto zwrócić uwagę na 210 unikatowych slajdów, 17 gotowych schematów kolorów i 220 map różnych Państw. Dzięki temu możesz łatwo dostosować ten szablon do różnych tematów niszowych.

Podana templatka jest kompatybilna z ostatnimi wersjami PowerPoint. Zapoznać się z szczegółami możesz w dokumentacji. Oprócz tego producent oferuje możliwość pobrania wszystkich elementów graficznych ze slajdów. Dlatego warto skontaktować się z twórcami templatki przez e-mail.

Responsywny szablon PowerPoint Pitch Deck #76864
Opisanie |
Demo

 

Planner Presentation – szablon PowerPoint

Jeszcze jeden uniwersalny szablon do tworzenia prezentacji za pomocą PowerPoint. Do użytku dostępne jest 197 tematycznych slajdów, 6500 gotowych elementów graficznych oraz 90 schematów kolorów. Oprócz tego wszystkie obrazki stosowane na slajdach są wysokiej jakości i mogą być używane w celach komercyjnych poza prezentacją.

Z tego szablonu można korzystać na wszystkich najnowszych pakietach MS Word. Dodatkowo w paczce znajdziesz dokumentację i fonty, które zostały stosowane do wyróżnienia zawartości tekstowych.

Planner Presentation - szablon PowerPoint
Opisanie |
Demo

 

Szablon PowerPoint WorthWhile Consulting PPT Design #66801

Szablon ten idealnie nadaje się do tworzenia prezentacji biznesowych. Zawiera gotowe projekty slajdów, portfolio, wykresów o i różnej infografiki. Możesz także łatwo zmienić barwy fantów i elementów graficznych za pomocą 10 gotowych schematów kolorów. Do innych zalet templatki warto dodać użycie obrazków wysokiej rozdzielności.

Szablon WorthWhile Consulting można stosować na różnych pakietach MS Word zaczynając do edycji 2003 roku. Dodatkowo w paczce znajdziesz dokumentację i elementy graficzne. Szablon także jest wspierany przez zespół TemplateMonster oraz dostawców.

Szablon PowerPoint WorthWhile Consulting PPT Design #66801
Opisanie |
Demo

 

Responsywny szablon Muse Construct – Construction Business Adobe CC 2017 #65837

Costruct to stylowy szablon, który pomoże Ci stworzyć stronę biznesową za pomocą Adobe Muse. Ma charakterystyczny projekt, który został wykonany w biało-czarnych kolorach z dodaniem żółtej barwy. Za jej pomocą  wyróżniane są nagłówku i elementy nawigacyjne. Także warto podkreślić stylowe efekty animacyjne, które dodają dynamiczności stronie. Przy tym strona nie jest przeciążona skryptami i będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach internautów.

Ten szablon zawiera wszystkie kluczowe widgety, które pomogą zbudować profesjonalna witrynę www. Oprócz tego modyfikacja projektu strony odbywa się pośrednictwem edytora od Adobe Muse. Dzięki temu możesz zarządzać wszystkimi elementami na stronie zgodnie z metodą „Przyciągnij i Upuść”. Szablon także jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Responsywny szablon Muse Construct - Construction Business Adobe CC 2017 #65837
Opisanie |
Demo

 

Consult – Adobe CC 2017 szablon Muse dla firmy doradczej

Ten szablon pasuje do tworzenia stron dla firm oferujących usługi doradcze. Chociaż w razie potrzeby   może być dostosowany pod inne cele biznesowe. Tym bardziej, że personalizacja strony odbywa się za pomocą wygodnego kreatora od Adobe Muse. Dodatkowo warto podkreślić obecność ciekawych widgetów. Za ich pomocą można dodawać różne typy zawartości na stronę domową.

Do szablonu Consult zostały dodane wszystkie popularne widgety, które pomogą zbudować profesjonalną stronę www. Także warto zwrócić uwagę na obecność gotowych układów podstron oraz osobnych elementów witryny. Przydadzą się podczas dopasowania projektu strony do własnych potrzeb. Ten szablon także wspiera fonty webowe Google. Dzięki temu możesz używać stylowe typografie do wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie.

Consult - Adobe CC 2017 szablon Muse dla firmy doradczej
Opisanie |
Demo

 

Szablon resume Gariel Masarena #76948

Za pomocą tego szablonu będziesz mógł stworzyć kilka różnych CV w zależności od potrzeby. Templatka posiada 2 projekty dla samego CV i dodatkowy układ dla listy. Przy tym możesz łatwo przenosić elementy z jednego projektu na inny, dzięki plikom PSD.

W paczce z szablonem znajdziesz 4 formaty plików (MS Word, strony HTML, PSD i EPS) i niezbędną dokumentację. Oprócz tego dla użytkownika dostępne są linki do pobierania fontów używanych w projektach CV.

Szablon resume Gariel Masarena #76948
Opisanie |
Demo

 

Szablon resume Robert Anthoni Clean #69612

Jeszcze jeden elegancki szablon do tworzenia CV. Jego projekt został wykonany w szarych barwach, a główny nacisk robi się na różne style typografii. Dodatkowo dla użytku dostępne są 30+ ikonek, które pomogą przedstawić Twoje pasje w ciekawy sposób. Także ten szablon posiada 2 projekty dla strony CV, projekt dla rekomendacji i listu.

Do wyboru użytkownika dostępne są następne formaty projektów: Adobe Photoshop PSD, Adobe Illustrator AI i Microsoft Word DOCX. Także można skorzystać z plików pomocniczych i dodatkowych obrazków.

Szablon resume Robert Anthoni Clean #69612
Opisanie |
Demo

 

Szablon resume Minimal White Brenner – #69540

Project szablonu został wykonany w czarno-białych kolorach, ale nie jest to żadna jego wada. Takie połączenie kolorów pozwala skupić uwagę odbiorca na zawartości CV. Także warto podkreślić duże fonty i brak rozbudowanych elementów graficznych. Dzięki temu Twoje CV wygląda elegancko i na pewno przyciąga uwagę rekrutera.

W paczce z szablonem znajdziesz 3 formaty plików: EPS, PSD & MS WORD. Dodatkowo jest dostępna dokumentacja, elementy graficzne i odnośniki do pobierania potrzebnych frontów.

Szablon resume Minimal White Brenner - #69540
Opisanie |
Demo

 

Szablon Keynote Business Infographic Presentation #77068

Podany szablon świetnie nadaje się do tworzenia prezentacji biznesowych opartych o Keynote. Do wyboru dostępne są 33 unikatowe slajdy z różnymi infografikami i elementami graficznymi, które pozwalają w najlepszy sposób przedstawić temat. Także można korzystać z gotowych schematów kolorów, co pomoże dopasować styl prezentacji do potrzeb projektu.

Razem z plikiem prezentacji dostaniesz dodatkowe elementy graficzne. Można je stosować do tworzenia nowych slajdów. Oprócz tego producent przygotował niezbędną dokumentację, która zawiera kluczowe informacji o możliwościach Business Infographic.

Szablon Keynote Business Infographic Presentation #77068
Opisanie |
Demo

 

Szablon Keynote EPIC Presentation #76838

Nazwa tej prezentacji Keynote świetnie określa jej charakter. Ten produkt został stworzony przez wybitnych designerów, którzy lubią jaskrawe kolory i nietypowe elementy graficzne. Dzięki temu slajdy EPIC wyglądają stylowo i młodzieżowo. Nadają się do tworzenia prezentacji, które mają na celu budzić pozytywne emocje. Chociaż templatka może śmiało stosować się do wyświetlenia tematów biznesowych.

Prezentacja posiada 74 slajdy, które umieszczone są w jednym pliku. Dodatkowo możesz używać 4000+ ikon wektorowych i gotowe elementy graficzne do tworzenia nowych slajdów. W paczce z templatką znajdziesz także niezbędną dokumentację.

Szablon Keynote EPIC Presentation #76838
Opisanie |
Demo

 

Szablon Keynote Clean Creative #76124

Dzięki temu szablonowi możesz stworzyć nowoczesną prezentacje za pomocą zasobów Keynote. Templatka posiada 80 gotowych slajdów, które poświęcone są różnym tematom niszowym. Każdy z nich zawiera unikatowe elementy graficzne, infografikę i mapy Państw. Dodatkowo do użytku dostępne są kilka schematów kolorów.

Oprócz prezentacji w formacie Keynote (.key) możesz znaleźć pliki PPTX i PPT, które można użyć na oprogramowaniu MS Word. Twórcy templatki także dodali do paczki elementy graficzne i dokumentację, która zawiera informacji o wszystkich możliwościach prezentacji.

Szablon Keynote Clean Creative #76124
Opisanie |
Demo

 

Podsumowanie

Jeśli poszukujesz stylowego i funkcjonalnego szablonu do prezentacji oraz CV, trafiłeś na dobry wpis. Zebraliśmy najnowsze i najlepsze szaty graficzne z oferty TemplateMonster. Za ich pomocą możesz nie tylko pokazać swoje umiejętności techniczne, lecz także sprawić dobre wrażenie na odbiorcach. A jak wiadomo, pierwsze wrażenie to polowa sukcesu w sprawie. 🙂 Dlatego możesz śmiało wybrać jeden z dzisiejszych szablonów. Na pewno będziesz zadowolony z wyniku. 😉

3 Comments
  1. Nie lubię wystąpień, prezentacji publicznych to fakt. Ale robienie tych prezentacji jest dla mnie jeszcze gorsze. Nie ma dla mnie gorszej kary niż konieczność tworzenia tych ładnych slajdów, które powinny zaciekawić.

    Chyba muszę wybrać któryś z szablonów od Ciebie i spróbować na nim popracować, fajnie wyglądają to może będą równie przyjemne w obsłudze.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.