10 najnowszych motywów dla WordPress zawierających Elementor

10 najnowszych motywów dla WordPress zawierających Elementor

10 najnowszych motywów dla WordPress zawierających Elementor

Posiadasz stronę oraz bloga opartego na WordPress. W tym przypadku na pewno słyszałeś o zmianach, które nadchodzą razem z wersją 5.0? A jeśli nie, uważnie przeczytaj i zanotuj poniższe informacje. One na pewno się przydadzą. 😉

A cała sprawa wygląda tak, że od 2017 r. zespół deweloperów WordPress pracuje nad mocną przebudową podanego systemu i wdrożeniem wizualnego edytora stron. Zamiast tradycyjnego edytora pojawi się nowy – Gutenberg, który został umieszczony na repozytorium WordPress do bliższego zapoznania się. „Ale ten zwykły edytor też miał tryb wizualny? Więc o co tu chodzi?”, – możesz zapytać. Nowe rozwiązanie pozwoli Ci tworzyć stronę (a nie tylko zawartość) w trybie online za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”. Więc możesz przesuwać specjalne bloki i ustawiać ich według potrzeb projektu. Brzmi ciekawe, nie prawda?

Ale Gutenberg to nie jakieś rewolucyjne rozwiązanie. Pierwsze wizualne edytory pojawiły się w serwisach oferujących możliwość stworzenia strony bez posiadania wiedzy technicznej. Według tego modułu pracują Wix, Weebly, Shopify i Jimdo i wiele innych serwisów. Oprócz tego dla WordPress istnieją własne funkcjonalne wizualne edytory, w tym Visual Composer, Power Builder, Beaver Builder, Divi, Themify Builder oraz Elementor. Na pewno słyszałeś o jakimś z nich czy nawet używasz na stronie?

Jednak wprowadzenia Gutenberga jest odpowiedzią WordPressowców na rosnącą popularność platform SaaS, w tym Wix i Shopify (liczba szablonów typu „Shopify blog ” szybko się rośnie). Taka popularność jest związana ze zmianą zainteresowań użytkowników i ich nowymi potrzebami w prostych rozwiązaniach. Obecność wizualnego edytora właśnie pozwala stworzyć stronę bez dodatkowej potrzeby wchodzenia w kod. Więc, aby zostać na TOPie rynku rozwiązań do tworzenia stron www, WordPress przechodzi swoją transformacje.

Ale póki WordPress 5.0 nie został wydany, możecie skorzystać z Elementora. Podany wizualny edytor ma ponad 800 tysiące aktywnych instalacje i szybko zyskuje popularnośc. Oprócz tego  zawiera darmową i płatną wersję. A jeśli wyniknie potrzeba aby rozszerzyć funkcjonalność edytora, można skorzystać z dodatkowych wtyczek dla Elementora. Znaleźć je można na stronie Elementor marketplace od TemplateMonster.

10 najnowszych motywów dla WordPress zawierających Elementor

Panel administracyjny w Elementorze

Chciałbyś spróbować funkcjonalny Elementor? Przygotowaliśmy zestaw z nowymi motywami dla WordPress, które posiadają ten edytor. Oprócz stylowego i tematycznego projektu poniższe templatki zawierają dodatkowe rozszerzenia dla Elementora. Więc możesz stworzyć jeszcze bardziej kreatywny projekt w jeden klik myszką.

Więcej informacji o wybranych motywach dla WordPress znajdziesz w opisach poniżej.

Photto

Za pomocą tego motywu można stworzyć stylowe portfolio fotograficzne. Jego projekt został wykonany w czarno-białych kolorach, co pozwala skupić uwagę odwiedzających na fotografiach. Oprócz tego motyw ma rozbudowaną galerię pozwalającą w najlepszy sposób przedstawić pracę fotografa na stronie. A dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji możesz szybko dopasować wygląd templatki do własnych potrzeb.

Podany motyw opiera się o Cherry Framework 5.1.4 i zawiera rozbudowane wtyczki Cherry, w tym Cherry Socialize oraz Cherry Search. Także do motywu były dodane rozszerzenia dla Elementora, które zostały opracowane przez zespół ZEMEZ. To są JetElements i JetBlog. Dzięki nim możesz używać ciekawe elementy podczas tworzenia strony www.

Responsywny motyw WordPress #71021 na temat: fotografia

Szczegóły |
Demo

Brocade

Brocade to nowoczesny motyw, który pozwoli realizować kreatywną stronę dla fotografa oraz dla studio fotograficznego. On ma elegancki projekt, który jest wykonany w jasnych kolorach i zawiera proste efekty animacyjne. To pozwala skupić maksymalną uwagę odwiedzających na zawartość strony. Oprócz tego projekt nie jest przeciążony elementami graficznymi i skryptami, więc strona będzie szybko się ładować.

Ten motyw zawiera kluczowe wtyczki Cherry, co pozwala korzystać z rozwijanego menu, mediateki, opcje mediów społecznościowych oraz managera pasku bocznego. Także do templatki były dodane ciekawe rozszerzenia dla Elementora: JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetThemeCore. Motyw także wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google.

Responsywny motyw WordPress #70529 na temat: finanse

Szczegóły |
Demo

FitPeople

Jak mogłeś zrozumieć z nazwy tego motywu on jest przeznaczony do tworzenia strony dla klubu fitness. Chociaż za potrzeby templatka może być dopasowana do innych tematów sportowych. Podany motyw ma tematyczny projekt w którym główny nacisk został zrobiony na jakościowe obrazki i elementy graficzne. Oprócz tego templatka zawiera rozbudowane opcje, które pomogą stworzyć profesjonalną stronę www.

Ten motyw opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework, co pozwala korzystać z rozbudowanych wtyczek Cherry. Oprócz tego templatka wspiera popularne dodatki ze strony wordpress.org. Dzięki temu możesz szybko rozszerzyć funkcjonalność strony. Podany motyw również ma poprawny kod, który został stworzony w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strona będzie przyjazna dla SEO.

Responsywny motyw WordPress #70968 na temat: fitness

Szczegóły |
Demo

MagIT

Za pomocą tego motywy można stworzyć stylową stronę dla konferencji. Jego projekt został realizowany w postaci landingu. Więc dla tego, aby przejść do potrzebnego rozdziału warto wybrać odpowiedni punkt menu oraz przewijać się myszką pomiędzy sekcjami. Warto także wydzielić jaskrawe kolory projektu, które przyciągają do siebie uwagę.

Oprócz wtyczek Cherry do motywu były dodane ciekawe rozwiązania dla wizualnego edytora stron. To są JetElements i JetThemeCore. One rozszerzają możliwości Elementora i dodają ciekawe widgety do użytku. Oprócz tego motyw jest responsywny i kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Dzięki temu strona będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach mobilnych.

Responsywny motyw WordPress #70836 na temat: sport

Szczegóły |
Demo

Legalor

Poszukujesz motyw do tworzenia strony dla prawnika? Trafiłeś na dobre rozwiązanie. Podana templatka ma nie tylko tematyczny projekt, lecz także zawiera rozbudowane funkcje do tworzenia profesjonalnej strony www. A jeśli wyniknie potrzeba dodać nowe opcje, możesz skorzystać z dostępnych wtyczek na repozytorium WordPress. Podany motyw będzie kompatybilny z nimi.

Funkcjonalność templatki jest realizowana za pomocą Cherry Framework. To pozwala korzystać z MegaMenu, mediateki, kalendarza, opcje mediów społecznościowych itd. Oprócz tego do templatki były dodane rozszerzenia dla Elementora, w tym JetElements, JetBlocks, JetTabs i JetTricks. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Responsywny motyw WordPress #70389 na temat: prawnik

Szczegóły |
Demo

Epsilonic

Podany motyw nadaje się do tworzenia szeroko pojętych witryn biznesowych. Na stronie domowej umieszczone są różne sekcje, które pomogą w najlepszy sposób przedstawić oferowane usługi. Oprócz tego templatka zawiera kluczowe rozszerzenia dla przedstawienia różnych typów informacji na stronie. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzyć funkcjonalność strony, można skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress.

Motyw Epsilonic został zbudowany w oparciu o Cherry Framework. Dzięki temu do użytku dostępne są mediateka, MegaMenu, opcje mediów społecznościowych, galeria, kalendarz itd. Motyw także wspiera popularne fonty webowe Google, co pozwala wyróżniać zawartości tekstowe na stronie. On także ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Responsywny motyw WordPress #56025 na temat: komunikacja

Szczegóły |
Demo

PublicoN.

Za pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesny magazyn internetowy i dzielić się rożnymi newsami z czytelnikami. Templatka także może być przebudowana pod blog. Tym bardziej, że dla realizacji tych zmian motyw ma rozbudowane opcje personalizacji. Za ich pomocą można modyfikować projekt motywu na bieżąco.

Podany motyw zawiera kluczowe rozszerzenia do użytku, w tym MegaMenu, mediatekę, kalendarz, manager pasku bocznego itd. Oprócz tego do niego były włączone rozbudowane dodatki dla Elementora. To są wtyczki JetElements, JetBlocks, JetTabs, JetThemeCore i JetBlog, które były opracowane przez zespół ZEMEZ. Motyw także jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Responsywny motyw WordPress #70784 na temat: portal informacyjny

Szczegóły |
Demo

Intelity

Jeszcze jeden ciekawy motyw w postacie landingu. On jest poświęcony kursom IT, jednak za potrzeby może być dostosowany pod inne tematy niszowe. Pomogą w tym wygodne opcje zarządzania wyglądem, które zebrane są w sekcji „Personalizacja”. Oprócz tego w paczce z templatką znajdziesz wszystkie niezbędne obrazki i rozszerzoną dokumentację. One pomogą szybko zmodyfikować projekt strony.

Motyw Intelity opiera się o Cherry Framework, co pozwala korzystać z rozbudowanych opcje podanego frameworku. Także warto wydzielić obecność rozszerzeń dla wizualnego edytora stron – wtyczek JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetThemeCore. Templatka także ma poprawny kod, który został stworzony w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

Responsywny motyw WordPress #70710 na temat: IT

Szczegóły |
Demo

Alice Burton

Podany motyw pasuje do realizacji różnych blogów tematyczny. Templatka ma nie tylko typowy projekt blogowy, lecz także zawiera kluczowe rozszerzenia do realizacji tego typu stron www. Warto także wydzielić stylowy projekt w którym główny nacisk robi się na jakościowe obrazki i dużą typografię. Oprócz tego projekt został wykonany w jasnych kolorach, co pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartości strony.

Motyw Alice Burton zawiera wszystkie kluczowe rozszerzenia do tworzenia nowoczesnego blogu. Do użytku dostępne są rozwijane menu, mediateka, kalendarz oraz manager pasku bocznego. Templatka także zawiera Elementor i wtyczki do niego – JetElements, JetBlocks, JetTabs, JetThemeCore oraz JetBlog. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Responsywny motyw WordPress #70648 na temat: strony osobiste

Szczegóły |
Demo

SolarIn

Za pomocą motywu SolarIn można realizować wygodną stronę dla firmy pracującej w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, w tym energii słonecznej. Templatka ma charakterystyczny projekt, który można lekko dopasować do własnych potrzeb. Pomogą w tym rozbudowane opcje zarządzania wyglądem. Oprócz tego motyw zawiera wszystkie niezbędne opcje do tworzenia strony biznesowej.

Funkcjonalność podanego motywu jest realizowana w oparciu o Cherry Framework, co pozwala korzystać z popularnych wtyczek Cherry. Do templatki także były dodane widgety JetElements, które rozszerzają możliwości Elementora. A jeśli wyniknie potrzeba wzbogacić stronę dodatkowymi funkcjami, można skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi.

Responsywny motyw WordPress #70681 na temat: energia słoneczna

Szczegóły |
Demo

6 Comments
  1. Elementor to obecnie jeden z lepszych page builderów. Mało który oferuje tak dużą liczbę funkcjonalności. Raczej długo nie pojawi się nic lepszego na rynku

  2. Jakiś czas temu zaczęłam się bawić WP, bo chciałam założyć bloga 🙂 Bardzo fajnie wszystko tutaj jest opisane, z chęcią przeczytam również inne wpisy. A z podanych motywów moim faworytem jest Epsilonic 🙂

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.