10 najlepszych motywów WordPress 2018

10 najlepszych motywów WordPress 2018

10 najlepszych motywów WordPress 2018

WordPress, który kiedyś był oprogramowaniem stworzonym tylko do blogowania, dzisiaj zasila ponad 30% wszystkich stron internetowych na świecie (według danych organizacji W3Techs.com). W międzyczasie rozwinął się do takiego stopnia, że możecie Państwo w nim stworzyć małą stronę „wizytówkę”, rozbudowaną stronę firmową czy nawet sklep internetowy. To wszystko stało się możliwe również dzięki szerokiemu wyborowi wtyczek i motywów dla WordPress. One znacznie uproszczają i przyspieszają proces tworzenia witryny www w oparciu o ten system.

motyw wordpress templatemonster
Rysunek 1. Użycie systemów zarządzania treścią według danych W3Techs.com

Jeśli wybraliście Państwo WordPress do budowania strony, na pewno będą Państwo poszukiwać stylowego i funkcjonalnego motywu do realizacji tego celu. Popularność podanego systemu przyczyniła się do szybkiego wzrostu liczby templatek. Tylko na jednym repozytorium WordPress można znaleźć ponad 5K darmowych motywów. Gdyby brać pod uwagę płatne i darmowe templatki z innych serwisów – wybór jest na prawdę porażający. Dlatego poszukiwanie odpowiedniego motywu dla strony to czasochłonna sprawa.

Nie macie zbyt dużo wolnego czasu, a jednak potrzebujecie templatki o dobrej jakości? W takim razie możecie Państwo skorzystać z naszego zestawu motywów dla WordPress, które zostały wybrane z oferty TemplateMonster. Wśród tych produktów znajdziecie Państwo uniwersalne rozwiązania i tematyczne templatki. Wszystkie one pozwalają stworzyć nowoczesną witrynę spełniającą Wasze potrzeby i oczekiwania użytkowników.

Monstroid2

Monstroid 2 to uniwersalny motyw, który można stosować do tworzenia szerokiego spektrum stron internetowych zaczynając od blogów, a kończąc na stronach firmowych. Jest to możliwe dzięki obecności 16 różnych motywów potomnych oraz gotowych układów nagłówku i stopki. Oprócz tego, do użytku dostępne są rozbudowane opcje personalizacji, które pozwalają szybko zarządzać wyglądem strony.

Funkcjonalność motywu jest realizowana za pomocą Cherry Framework 5.0. Oprócz wtyczek Cherry do templatki zostały dodane dodatkowe rozszerzenia, w tym MotoPress Menu, Power Builder itd. Ogólna liczba wtyczek dostępnych do użytku wynosi 20 sztuk. Motyw jest na 100% GPL, co pozwala używać go do tworzenia dowolnej liczby stron www.

Monstroid2

Details |
Demo

EasyJet

Jeszcze jedna uniwersalna templatka pozwalająca tworzyć różne typy stron www. Zawiera 12 układów dla strony domowej, które za pomocą rozbudowanych opcje personalizacji można z łatwością dostosować do własnych potrzeb. Oprócz tego do templatki dodano 90 obrazków o wysokiej jakości. Można ich używać na stronie bez żadnych ograniczeń.
Dany motyw opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework. Do niego był także włączone wizualny edytor stron Elementor i wtyczkęa JetElements dodającą nowe opcje dla tego edytora. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

EasyJet

Details |
Demo

Constuctor

Constructor to cudowny wybór do tworzenia strony dla biura architektury i planowania przestrzennego. Motyw ma stylowy projekt w którym główny nacisk został zrobiony na jakościowe obrazki i dużą typografię. Templatka posiada także wygodne opcje personalizacji. Za ich pomocą można wprowadzać zmiany do wyglądu strony i przeglądać ich rezultat na bieżąco.

Funkcjonalność tego motywu jest realizowana za pomocą Cherry Framework 5.0 i zawiera popularne wtyczki Cherry, w tym: Real Estate, Projects, Service, PopUps, Trending Posts i Testemonials. Do templatki został także włączony wizualny edytor stron Power Builder, który zawiera 25+ modułów treściowych do użytku. Motyw także wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google.

Constuctor

Details |
Demo

JohnnyGo

Za pomocą tego motywu można stworzyć stronę dla firmy świadczącej usługi domowe. Templatka posiada 14 układów dla strony głównej, które poświęcone są najpopularniejszym tematom niszowym. Oprócz tego do użytku dostępne jest 7 układów nagłówku i stopki, 5 układów blogu i różne ciekawe podstrony.

Oprócz wtyczek Cherry do templatki były dodane Revolution Slider i JetElements. Motyw także posiada manager zamówień, rozszerzenia dla bloga i e-sklepu WooCommerce. Możecie także używać popularne wtyczki dla WordPress. Podany motyw będzie kompatybilny z nimi.

JohnnyGo

Details |
Demo

Imperion

Podany motyw jest przeznaczony do tworzenia różnych typów stron biznesowych. Posiada on 6 układów strony domowej, które poświęcone są popularnym tematom niszowym. Do użytku także dostępne są gotowe układy nagłówku, stopki, blogu oraz szeroki wybór wtyczek. To wszystko pozwala szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Motyw Imperion opiera się o Cherry Framework 5.1 i posiada kluczowe wtyczki Cherry. Oprócz nich do templatki były dodane Revolution Slider, Elementor, paczka JetElemets rozszerzająca wizualny edytor stron, JetMenu i rozszerzania dla WooCommerce. Motyw także jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress.

Imperion

Details |
Demo

Production Pro

Ten motyw pozwala stworzyć nowoczesną stronę dla firm przemysłowych. On ma nie tylko charakterystyczny projekt, lecz także posiada wszystkie niezbędne rozszerzenia do umieszczenia różnych typów informacji o firmie.

Do użytku Państwa dostępne są rozwijane menu, dynamiczny suwak, opinie klientów, licznik umiejętności oraz opcje mediów społecznościowych. Templatka także posiada wizualny edytor stron Elementor. To pozwala tworzyć unikatowe projekty stron i zarządzać elementami na nich za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”.

Production Pro

Details |
Demo

Adverting

Podany motyw można stosować do tworzenia stron dla firm świadczących usługi marketingowe. Templatka ma elegancki projekt, w którym główny nacisk został zrobiony na obrazki i typografie. Brak rozbudowanych efektów animacyjnych sprawia, że uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości strony.

Do templatki były włączone popularne wtyczki Cherry, w tym Team Memers, Projects, Service, PopUps, Search i Testemonials. Do Państwa użytku dostępny jest także Power Builder, który pozwala zarządzać elementami strony za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”. Motyw ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Adverting

Details |
Demo

Ascendio

Podany motyw jest przeznaczony do tworzenia różnego typu stron biznesowych. Zawiea on 7 układów strony domowej, które pomogą w najlepszy sposób przedstawić usługi firmowe dla odwiedzających. Do użytku także dostępne są różne widgety iwtyczki, wchodzące w zestaw najnowszej wersji Cherry Framework.

Do motywu był dodany wizualny edytor treści Elementor. Za jego pomocą można tworzyć unikatowe projekty stron dzięki metodzie „Przyciągnij i Upuść”. Templatka zawiera także Smart Slider i Contact Form 7. Oprócz tego wspiera popularne wtyczki dla WordPress, w tym Ecwid, MailChimp, Yoast SEO itd. Templatka także rozpowszechnia się na licencji GPL.

Ascendio

Details |
Demo

BuildWall

BuildWall to funkcjonalne rozwiązanie do tworzenia stron dla firm budowlanych. Do Państwa użytku dostępne są 6 tematycznych układów strony domowej, gotowe układy nagłówku i stopki. Oprócz tego możecie szybko zarządzać wyglądem motywu korzystając z rozbudowanych opcje personalizacji.

Oprócz bazowych wtyczek Cherry, do templatki były włączone manager zamówień, dynamiczny suwak Revolution Slider, Elementor Page Builder i zestaw elementów do niego, rozszerzenia dla WooCommerce. Motyw również wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylową typografię na stronie www.

BuildWall

Details |
Demo

Bitunit

Motyw jest poświęcony kryptowalutom i idealnie nadaje się do sprzedaży walut kryptograficznych. Oprócz charakterystycznego projektu templatka ma szereg rozszerzeń, które pomogą zbudować nowoczesną stronę www. A jeśli wyniknie potrzeba aby wzbogacić ją dodatkowymi opcjami, można skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z nimi.

Templatka została zbudowana w oparciu o Cherry Framework 5.1 i posiada najnowsze wtyczki wchodzące w jego skład. Do Państwa użytku także dostępny są Smart Slider, Contact Form 7, TM Timeline, Ecwid i Elementor. Oprócz tego możecie korzystać z kreatywnych fontów Google, które są wspierane w motywie.

Bitunit

Details |
Demo

18 Comments
  1. Ładny zestaw motywów, choć przeważnie staram się coś wyłuskać z darmowych. Niektóre linki nie działają, ale widać że można je znaleźć na templatemonster.com. Osobiście wpada mi w oko Imperion. Pozdrawiam

  2. Ja również, ślij w jakimś stopniu znasz PHP to bardziej się opłaca trochę poprzerabiać darmowy motyw

  3. super zestawienie, bardzo mi pomogłaś 🙂 właśnie szukałam jakiś fajnych motywów do WP 🙂

  4. Główną zaletą nie tylko tych ale większości szablonów jest ich uniwersalność. Czyli wystarczy zmienić zdjęcia i nawet z szablonu pozornie przeznaczonego pod budowlankę, można zrobić stronę pod dowolną firmę. Może się przekonam w końcu do TemplateMonster, bo teraz głównie korzystam z konkurencyjnego ThemeForesta.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.