10 najlepszych motywów na 2019 r.

10 najlepszych motywów na 2019 r.

10 najlepszych motywów na 2019 r.

Początek roku zawsze kojarzę z opracowaniem planów na następne 12 mieięcy i startem nowych projektów. Jeśli w 2019 roku masz na celu stworzyć stronę internetową, nie odkładaj tego zadania na później. Styczeń jest idealnym miesiącem na budowanie strony, z kilku powodów. Przede wszystkim w tym czasie popularne marketplace robią fajne promocje z dużymi rabatami. Dlatego możecie Państwo kupić świetny motyw w dobrej cenie. Po drugie w styczniu, ze względu na pogodę, dużo czasu spędzamy w domu. Więc można poświęcić kilka wolnych wieczorów na tworzenie strony, o której dawno marzyłeś. A my w tym Ci pomożemy. 🙂

Przygotowaliśmy zestaw z motywami dla WordPress, które zostały najwyżej oceniane przez użytkowników TemplateMonster. Na tej liście znajdziesz templatki dla popularnych tematów niszowych. Więc możesz wybrać najbardziej pasujący projekt dla swojej witryny. A jeśli wśród tych templatek nie znajdziesz odpowiedniej szaty graficznej, zapraszamy do zapoznania się z naszymi poprzednimi artykułami. Znajdziesz tutaj jeszcze więcej ciekawych motywów do wyboru.

Każdy z poniższych motywów jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Oprócz tego templatki mają poprawny i optymalizowany kod. Dzięki temu nie musicie go dopasowywać do wymagań Google. Jeszcze jedna ważna rzecz – lekkie projekty motywów. Motywy nie zostały przeciążone skryptami i elementami graficznymi. Dzięki temu witryna będzie szybko ładować się na rożnych urządzaniach internautów.

Przedstawione motywy posiadają kluczowe wtyczki i widgety do tworzenia profesjonalnych stron. A jeśli zaistnieje potrzeba rozszerzenia funkcjonalności witryny można skorzystać z popularnych dodatków dla WordPress. Każda templatka będzie kompatybilna z nimi. Oprócz tego w paczce z motywem można znaleźć pliki PSD oraz obrazki komercyjne (w zależności od produktu). Pozwalają one szybciej dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Razem z templatkami udostępniane są pliki z dokumentacją. Dodatkową informacje o funkcjach motywów można także znaleźć na stronie ich twórców. Także wszystkie motywy są wspierane przez specjalistów TemplateMonster. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem można pisać na live-chat. Problem będzie rozwiązany przez pracowników marketplace oraz zostanie skierowany do twórców produktu.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z motywami.

Meltony

Meltony to nowoczesny motyw do tworzenia różnego rodzaju stron biznesowych. Templatka ma elegancki projekt, który został wykonany w czarno-białych kolorach. To pozwala akcentować uwagę na kolorowych obrazkach z opisów produktów oraz portfolio. Oprócz tego motyw posiada wygodne opcje personalizacji i zawiera kluczowe wtyczki oraz widgety do użytku.

Templatka zawiera popularne wtyczki Cherry, co pozwala korzystać z rozwijanego MegaMenu, dynamicznego suwaku, galerii, newslettera, popupu oraz opcji mediów społecznościowych. Do motywu także został włączony wizualny kreator stron Elementor i wtyczka JetElements, która dodaje ciekawe widgety do użytku. A jeśli wyniknie potrzeba aby rozszerzyć funkcjonalność strony, można zainstalować popularne wtyczki dla WordPress. Ten motyw będzie kompatybilny z nimi.

Monstroid - uniwersalny motyw WordPress

Szczegóły |
Demo

Monstroid2

Na obecną chwilę jest to najbardziej popularny motyw na stronie TemplateMonster. W sierpniu 2018 roku on został totalnie przebudowany i ta nowa wersja jest bardzo dobrym rozwiązaniem do tworzenia różnych typów stron. Templatka ma 300+ projektów stron, szereg gotowych układów elementów (nagłówków, stopki) i wygodne opcje personalizacji. Oprócz tego do użytku dostępne są rozbudowane wtyczki i widgety, co pozwala dodać różne typy informacji na stronę.

Funkcjonalność motywu została realizowana w oparciu o popularne wtyczki Cherry, Elementor Page Builder i wszystkie rozszerzenia Jet od zespołu ZEMEZ. Oprócz tego do templatki był włączony zestaw rozszerzeń WooCommerce i obrazki komercyjne. To wszystko pozwała Państwu zbudować w pełni funkcjonalną stronę bez stosowania cudzych rozszerzeń. Chociaż ten motyw będzie całkiem kompatybilny z nimi. Templatka również wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google. Na czysty kod, dlatego bazowa wersja ładuję się za 1,3 sekundy.

Monstroid2 - uniwersalny motyw WordPress

Szczegóły |
Demo

BeClinic

Jak można się zorientować z nazwy tego motywu  jest on przeznaczony do realizacji różnego rodzaju stron medycznych. Templatka posiada 9 stylowych układów dla strony domowej i gotowe projekty podstron. Oprócz tego można tworzyć własne projekty podstron za pomocą wizualnego kreatora. A dzięki dodatkowym rozszerzeniom dla Elementora można to robić jeszcze bardziej wygodnie.

Do motywu BeClinic zostały dodane popularne wtyczki, w tym Revolution Slider, The Events Calendar, Cherry Testemonials, Cherry Service List, Cherry Projects itd. Oprócz tego możliwości templatki były rozszerzone za pomocą paczki do WooCommerce i wspominanego powyżej Elementora. Motyw także wspiera fonty Google i technologię Retina. On jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

BeClinic - uniwersalny motyw WordPress dla stron medycznych

Szczegóły |
Demo

Imperion

Jest to świetne rozwiązanie do tworzenia stron biznesowych. Imperion posiada 10 tematycznych motywów potomnych, które można dopasować pod wszystkie popularne branże biznesowe. Każdy z tych motywów ma swój unikatowy projekt, gotowe układy podstron i elementów witryny. Oprócz tego warto wydzielić wygodne opcje zarządzania wyglądem, które zostały przeniesione do sekcji „Personalizacja”. W paczce z motywem znajdują się wszystkie niezbędne obrazki komercyjne, które można używać na stronie bez żadnych ograniczeń.

Funkcjonalność tego motywu została realizowana w oparciu o popularne wtyczki Cherry. Do użytku dostępne są Cherry Search, Cherry Socialize, Cherry Team Members, Cherry Projects itd. Ten motyw także zawiera Slider Revolution, TM Timeline, paczkę rozszerzeń do WooCommerce i Elementor. Templatka również wspiera fonty webowe Google. Dzięki temu możesz używać stylowe typografie do wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie.

Imperion - uniwersalny biznesowy motyw WordPress

Szczegóły |
Demo

JohnnyGo

Ten motyw jest przeznaczony do tworzenia stron dla branży „Usługi domowe”. Templatka posiada 20+ projektów, które poświęcone są popularnym tematom niszowym. Oprócz tego możesz ich modyfikować i dopasować do innych tematów. Templatka także zawiera wszystkie niezbędne wtyczki i widgety, co pozwala wyświetlać różne typy zawartości na stronie internetowej.

Motyw JohnnyGo opiera się o Cherry Framework 5.1 i zawiera popularne wtyczki Cherry do użytku. Dzięki temu można korzystać z rozwijanego menu, dynamicznego suwaku, galerii, mediateki, opcje mediów społecznościowych, newslettera i popupu itd. Do templatki także zostały włączone specjalizowane rozszerzenia, co pozwala dodawać różne informacje techniczne na stronę. Motyw również ma czysty kod i jest przyjazny do SEO.

JohnnyGo - uniwersalny motyw WordPress dla branży Usługi domowe

Szczegóły |
Demo

Educat

Jeśli poszukujesz motyw do tworzenia stron edukacyjnych, polecamy Educat. Jest to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie pozwalające w najlepszy sposób przedstawić szkolę oraz centrum edukacyjny w Sieci. Projekt templatki został wykonany w jasnych kolorach, a główny nacisk kładzie się na duże obrazki i typografię. Także warto zwrócić uwagę na brak rozbudowanych efektów animacyjnych. Dzięki temu uwaga odwiedzających nie będzie odwracana od zawartości.

Podany motyw zawiera rozwijane menu, dynamiczny suwak, różne widgety i wizualny kreator KingComposer. Z pomocą ostatniego można tworzyć strony za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”. Oprócz tego motyw jest całkiem kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress. Jego kod został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie przyjazna dla SEO.

Responsywny motyw WordPress Educat - Education #70629

Szczegóły |
Demo

Legalor

Za pomocą tego motywu można zbudować nowoczesną stronę dla prawnika. Chociaż w razie potrzeby templatka może być dopasowana do innych tematów. Przebudować templatkę pomogą rozbudowane opcje personalizacji. Oprócz tego do użytku dostępne są różne widgety, więc możesz wyświetlać różne typy zawartości na stronie. A jeśli zajdzie potrzeba, można skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z nimi.

Motyw Legalor zawiera kluczowe funkcje pozwalające zbudować profesjonalną stronę www. Warto także wydzielić obecność Elementora i wtyczek JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetTrick. One znaczniej rozszerzają możliwości popularnego wizualnego kreatora dla WordPress. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. On jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Legalor - motyw WordPress do Elementora dla prawnika

Szczegóły |
Demo

24.Storycle

Jest to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia portalów informacyjnych i blogów poświęconych rożnym tematom niszowym. Dla realizacji Twoich pomysłów dostępne są 16 unikatowych motywów potomnych, gotowe projekty pojedynczych stron i różnych sekcje witryny. Dzięki temu można szybko wybrać optymalne rozwiązanie do strony i dopasować go do własnych potrzeb. Pomogą w tym także rozbudowane opcje personalizacji.

Podany motyw opiera się o Cherry Framework 5.1 i zawiera wszystkie rozbudowane wtyczki Cherry. Templatka także posiada Elementor i dodatkowe rozszerzenia dla niego – wtyczki JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs, JetReviews i JetTricks. Warto także wydzielić obecność rozszerzenia AMP, dzięki czemu strona zbudowana o tym motywie będzie ładować się o kilka razy szybciej. Motyw także wspiera inne popularne wtyczki dla WordPress, w tym WMPL, YoastSEO, MailChimp itd.

24.Storycle - uniwersalny motyw WordPress na Elementor dla portalu informacyjnego

Szczegóły |
Demo

Bitunet

Ten motyw jest poświęcony walutom kryptograficznym i idealnie nadaje się do tworzenia strony firmowej oraz rozbudowanego blogu w podanym temacie. Przewaga Bitunet nad innymi templatkami o kryptowalutach to obecność unikatowych rozszerzeń, które pomogą wyświetlać infografiki, kursy, dane z giełd itd. Oprócz tego templatka posiada 5 ciekawych projektów dla strony domowej i szereg układów dla podstron. Dzięki temu można szybko zbudować stronę w zależności od własnych potrzeb.

Jak wspominaliśmy powyżej do templatki zostały dodane specjalizowane widgety do wyświetlenia różnych informacje o walutach. Motyw także posiada MegaMenu, dynamiczny suwak, manager pasku bocznego, galerię, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać 900 stylowych typografie na stronie. Templatka również ma poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

Bitunet - motyw WordPress na kreatorze Elementor dla stron o kryptowalucie

Szczegóły |
Demo

Epa Green

Motyw Epa Green jest poświęcony tematowi ochrony środowiska, jednak możesz go dopasować pod inne cele biznesowe. Pomogą zmienić wygląd templatki rozbudowane opcje personalizacji i obecność gotowych układów nagłówku i stopki. Oprócz tego motyw zawiera szereg widgetów, co pozwala wyświetlać różne typy informacji na stronie. A jeśli pojawi się potrzeba aby dodać nowe opcje, można skorzystać z wtyczek dla WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z nimi.

Motyw Epa Green zawiera MegaMenu, suwak, galerię i mediatekę, opcje mediów społecznościowych, newsletter itd. Do templatki także został dodany Elementor i wtyczki JetElements, JetTabs, JetBlocks i JetThemeCore, które dodają szereg nowych elementów do wizualnego kreatora stron. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. On jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi.

Responsywny motyw WordPress Environmental Responsive #52293

Szczegóły |
Demo

3 Comments
  1. Chyba wreszcie pola uaktualnić templatkę na swoim blogu moto. Problem zawsze stanowi dla mnie pełna konfiguracja nowego szalonu. Nigdy nie udało mi się jeszcze wszystkiego wyklikać, prędzej czy później potrzebna jest ingerencja w kod, która potem utrudnia kwestie aktualizacji.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.