10 motywow WordPress zawierających Elementor

10 motywow WordPress zawierających Elementor

WordPress pozostaję jednym z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia blogów. Zgodnie z danymi ze strony techjury.net ponad 60 milionów blogów zbudowane są w oparciu o ten CMS. Przy tym najwięcej mikroblogów i blogów były stworzone na serwisie Tumblr. To są 440 mln stron. Jednak WordPressowcy, czyli firma Automattic, która opiekuje się tym systemem, zrobiła krok do przodu i wykupiła Tumblra. Dlatego obecnie jest ona hegemonem na rynku blogów, posiadając 2 najpopularniejsze serwisy.

Chociaż Tumblr ma dużo więcej blogów od WordPress, jednak jest to dojść proste narzędzie. WordPress oferuje szereg standardowych opcji oraz wspiera tysiące wtyczek. Za pomocą ostatnich można dodać nowe funkcje na stronę. Do innych zalet CMS można dodać szeroki wybór szat graficznych (Tumblr tutaj także przegrywa) i dużą społeczność. Dlatego możesz śmiało wybrać WordPress do tworzenia profesjonalnego bloga.

Jeśli nie chcesz spędzać czasu na poszukiwaniu profesjonalnego motywu blogowego, możesz przejrzeć naszą listę. Wybraliśmy 10 najnowszych motywów WordPress na stronie TemplateMonster. Na liście okazały się szaty graficzne, które dotyczą różnych tematów niszowych. Oprócz tego one posiadają rozbudowane opcje personalizacji, a niektóre – dodatkowe układy dla strony domowej i podstron. Dlatego możesz łatwo dopasować wybraną templatkę do własnych potrzeb.

Poniższe szablony są responsywne i kompatybilne z przeglądarkami internetowymi. Także one są zaprojektowane w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów i będzie przyjazna SEO. Oprócz tego wszystkie motywy są wspierane przez ich twórców. Więc w razie pojawienia jakiegokolwiek problemu z templatką możesz liczyć na szybką i profesjonalną pomóc. Zgłosić o problem można przez panel użytkownika na stronie TemplateMonster.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z motywami blogowymi.

Glossel

Ten motyw jest poświęcony samochodom i świetnie nadaje się do blogów samochodowych. Templatka ma nie tylko tematyczny projekt, lecz także posiada szereg widgetów. Za ich pomocą można dodawać różne typy zawartości na stronę. Do innych zalet motywu można dodać zaawansowane opcje zarządzania wyglądem i obecność obrazów komercyjnych.

Motyw Glossel zawiera kluczowe rozszerzenia, w tym MegaMenu, galerię, opcje mediów społecznościowych. Do templatki został włączony Elementor i dodatkowe wtyczki do niego. To są JetElements, JetBlocks, JetBlog, JetTricks, JetDataImporter, JetPluginWizard, JetThemecore. Motyw także wspiera fonty Google, co pozwala stosować 900+ stylowych typografie na stronie. Jest on także responsywny i przyjazny SEO.

Responsywny motyw WordPress Glossel - Car Blog Website Template based on Elementor #86287

Szczegóły |
Demo

ITravel

Jeśli planujesz pisać o swoich podróżach i dzielić się własnym doświadczeniem z czytelnikami, ten motyw na pewno Ci spodoba. W jego projekcie główny nacisk został położony na duże obrazy i typografie, co pozwala skupić uwagę internautów na artykułach. Także warto wydzielić wygodną nawigację. Dzięki dostępnym widgetom można szybko dostać się do potrzebnego tematu.

Motyw oferuje podstawowe funkcje i opcje, a najważaniejszą jest Elementor. Ten kreator został rozszerzony dodatkowymi wtyczkami od zespołu ZEMEZ. To pozwala Ci skorzystać z JetElements, JetBlocks, JetBlog, JetTricks, JetDataImporter oraz JetMenu. Motyw także wspiera WooCommerce, WMPL, YoastSEO i inne popularne wtyczki dla WordPress. Ma poprawny kod, który został optymalizowany pod kątem SEO.

Responsywny motyw WordPress ITravel - Trendy Travel Blog Website Template for Elementor builder #85752

Szczegóły |
Demo

Satellex

Satellex to rozbudowany motyw do realizacji blogów oraz portali informacyjnych. Jego projekt został wykonany w jasnych kolorach i zawiera proste efekty animacyjne. Dzięki temu uwaga odwiedzających skupia się na artykułach. Oprócz tego możesz skorzystać z różnych widgetów, aby dodać potrzebne informacji na stronę domową oraz postronny. Razem z motywem udostępniane są obrazy komercyjne, które można stosować we wpisach.

Wybierając ten motyw możesz skorzystać z rozwijanego menu, managera pasku bocznego, formularza zapisywania na newsletter, opcji mediów społecznościowych itd. Templatka posiada Elementor i dodatkowe wtyczki do niego: JetElements oraz JetBlog. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzyć opcje motywu, możesz skorzystać z wtyczek dostępnych na repozytorium WordPress. Templatka jest kompatybilna z nimi.

Responsywny motyw WordPress Satellex - News Blog Multipurpose Classic

Szczegóły |
Demo

GutenX

Jeśli doceniłeś Gutenberg – nowy kreator od WordPress i korzystasz z niego, wtedy musisz zwrócić uwagę na ten motyw. Jest on całkiem kompatybilny z Gutenbergiem. Oprócz tego motyw ma uniwersalny projekt. Do użytku także dostępne są 5 układów dla strony domowej, gotowe układy dla elementów witryny i zaawansowane opcje personalizacji. To pozwala dostosować templatkę do różnych tematów blogowych.

Motyw GutenX posiada MegaMenu, suwak, formularz zapisywania na newsletter, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka jest responsywna i kompatybilna z przeglądarkami www. Oprócz tego ona ma czysty kod, który nie jest przeciążony skryptami i elementami graficznymi. Dzięki temu strona będzie poprawnie i szybko ładować się na różnych urządzeniach internautów.

Responsywny motyw WordPress GutenX : Personal Blog #82571

Szczegóły |
Demo

Adit

Jeszcze jeden rozbudowany motyw do tworzenia blogów o różnych tematykach niszowych. Templatka oferuje kilka projektów strony domowej, układy podstron, dodatkowe opcje personalizacji. Także można skorzystać z ciekawych widgetów. Za ich pomocą możesz dodać elementy nawigacyjne oraz realizować różne zestawy artykułów na stronie głównej.

Motyw zawiera wszystkie niezbędne funkcje i opcje pozwalające stworzyć profesjonalny blog. Do użytku dostępne są MegaMenu, galeria, formularz kontaktowy, formularz zapisywania na newsletter, manager pasku bocznego, opcje mediów społecznościowych itd. Motyw także jest całkiem kompatybilny z Gutenbergiem. Dzięki temu możesz w pełni zarządzać wpisami i stronami za pomocą tego kreatora.

Responsywny motyw WordPress Adit - Blogging Made Easy #82526

Szczegóły |
Demo

Holes

Podany motyw jest zaprojektowany do tworzenia blogów kobiecych. Jego projekt został wykonany w klasycznych biało-czarnych kolorach. Do wyróżnienia elementów nawigacyjnych i nagłówków stosowane są niebieska i różowa barwy. Templatka także posiada rozbudowane opcje personalizacji i Elementor. To pozwala Ci zarządzać wyglądem strony bez ręcznej edycji kodu.

Oprócz Elementora do użytku dostępne są MegaMenu, suwak, manager panelu bocznego, galeria, opcje mediów społecznościowych itd. Także motyw jest kompatybilny z WPML, Yoast SEO, WooCommerce itd. On wspiera 900+ fontów Google i technologię Retina. Templatka również jest responsywna i kompatybilny z przeglądarkami internetowymi.

Responsywny motyw WordPress Holes - Women Blog Multipurpose Classic Elementor #82483

Szczegóły |
Demo

Essentam

Za pomocą tego motywu także możesz stworzyć rozbudowany blog lub portal informacyjny. Ma on czysty projekt w którym główny nacisk został zrobiony na duże obrazy i typografie. Również warto wydzielić efekty animacyjne dodające dynamiczności stronie. Przy tym strona nie jest przeciążona elementami graficznymi i skryptami. Dlatego będzie miała dobre wyniki w Google PageSpeed Insights i GTmetrix.

Do motywu zostały dodane rozwijane menu, manager paska bocznego, wyszukiwarka Cherry, galeria, opcje mediów społecznościowych itd. Tworzyć nowe strony i zarządzać istniejącymi można za pomocą Elementora Lite. Aby ten kreator miał więcej opcji, dodano dodatkowe wtyczki JetElements i JetBlog od zespołu ZEMEZ. Motyw także jest responsywny i przyjazny SEO.

Responsywny motyw WordPress Essentam - News Blog Multipurpose Classic #82289

Szczegóły |
Demo

Magazine

Poszukujesz motywu dla blogu kulinarnego? Magazine spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania użytkowników. Motyw oferuje gotowe układy dla stron, nagłówku i stopki, szereg widgetów i dodatkowe narzędzia do zarządzania wyglądem oraz wizualny kreator stron WPBakery Page Builder. To wszystko pozwoli Ci szybko dopasować projekt templatki do własnych potrzeb.

Motyw Magazine zawiera następne rozszerzenia: WPBakery Page Builder, Contact Form 7, MailChimp Lite, Woocommerce, Yith Woocommerce Compare, Yith Woocommerce Wishlist, 7up Core, Option Tree. Także wspiera fonty Google. Dzięki temu możesz wyróżniać zawartości tekstowe za pomocą stylowych typografie. Motyw także jest responsywny i kompatybilny z przeglądarkami www.

Motyw WordPress Magazine - Food Blog #82110

Szczegóły |
Demo

Blogy

Ten motyw ma prosty i wygodny projekt, który pasuje do tworzenia blogów personalnych. On oferuje kilka projektów strony domowej i zaawansowane opcje zarządzania wyglądem. Dodatkową zaletą motywu jest Elementor, który pozwala kierować elementami strony za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”. Jeśli chodzi i zalety projektu, warto wydzielić efekty animacyjne. Dzięki nim strona wygląda stylowo i młodzieżowo.

Oprócz Elementora motyw posiada Contact Form 7, Kirki Toolkit, rozwijane menu, mediatekę, opcje mediów społecznościowych. On także wspiera popularne wtyczki dostępne na stronie wordpress.org. Kod motywu został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strona zbudowana na nim będzie przyjazna SEO.

Responsywny motyw WordPress Blogy Personal Blog Responsive #81454

Szczegóły |
Demo

Relarum

Relarum to ciekawy motyw do blogów o modzie i urodzie. Chociaż za potrzeby jego można łatwo dostosować do innych tematów niszowych. Templatka posiada 7 układów dla strony domowej, 10 układów dla osobnych podstron i zaawansowane opcje personalizacji. Dodatkowo można skorzystać z widgetów, które pomogą w najlepszy sposób przedstawić różne zawartości na stronie.

Podany motyw zawiera kluczowe rozszerzenia, w tym MegaMenu, suwak, mediatekę i opcje mediów społecznościowych itd. Także możesz skorzystać z Elementora i wtyczek JetElements oraz JetBlog, które dodają sporo nowych widgetów do wizualnego kreatora stron. Motyw wpiera wtyczki z repozytorium WordPress. Także ma czysty kod zaprojektowany w zgodności z rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

Responsywny motyw WordPress Relarum - Women Blog Multipurpose Classic Elementor #80997

Szczegóły |
Demo

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.