10 motywów opartych o Cherry Framework 5.0

10 motywów opartych o Cherry Framework 5.0

Cherry Framework 5.0, o którym krótko pisaliśmy w jednym z naszych artykułów, został zaprezentowany 24 sierpnia 2016 r. i od tam tego czasu mocno się rozwinął.

W ciągu ostatniego roku  był aktualizowany 8 razy i jego obecna wersja wynosi 5.1.4.3. Zapoznać się z historią zmian i pobrać najnowszą wersję frameworku można na stronie Github. Także na tym serwisie możecie  Państwo napisać o problemach, które mogły pojawić się podczas korzystania z Cherry Framework. Autorzy produktu poprawiają zgłoszone błędy w najbliższych aktualizacjach.

Dodatkowym bonusem w Cherry Framework 5.0 są różne wtyczki Cherry, które można pobrać z profilu JetImpex na repozytorium WordPress. W odróżnieniu od poprzedniej  wersji 4, gdzie była tylko założona osnowa niezależności wtyczek od frameworku, podane rozszerzenia można używać na stronach, które nie posiadają zainstalowanego Cherry Framework. Chociaż użycie wtyczek razem z framework dodaje więcej możliwości przy tworzeniu kreatywnego projektu strony www.

Template Monster worpdress template cherry 5

A jak wyglądają motywy zbudowane w oparciu o Cherry Framework 5.0?

Mogliście zapoznać się z nimi w naszym ostatnim zestawie z templatkami dla WordPress. Wśród przedstawionych motywów ukazały się produkty używające framework i wtyczki Cherry. Jeśli z pośród tych produktów nie znaleźliście odpowiedniego rozwiązania do tworzenia strony, dzisiejszy zestaw motywów może  Was zaciekawić.

Wybraliśmy do niego najpopularniejsze templatki z oferty TempalateMonster. Wszystkie one korzystają się z możliwości Cherry Framework 5.0

Oprócz szerokiego wyboru opcji, dzisiejsze motywy są responsywne i kompatybilne z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Dlatego bez różnicy na rodzaj urządzenia, strona zbudowana w oparciu o jedną z tych templatek będzie poprawnie wyświetlać się na komputerze oraz smartfonie.

Do innych korzyści wypływających z instalacji tych motywów należy czysty kod, który nie jest obciążony skryptami. Dzięki temu templatki mają dobre wyniki w testach Google Page Speed i GTMetrix.

No i na sam koniec należy wspomnieć o dożywotnym wsparciu technicyzm. Specjaliści TempaleMonster z chęcią pomogą rozwiązać wszystkie problemy wynikające na etapie instalacji oraz podczas korzystania z produktów. Dlatego możecie zawsze poprosić o pomóc na czacie. Specjaliści wsparcia technicznego dostępni są 24/7/365.


DentalCARE

Jeśli poszukujecie nowoczesnego rozwiązania do realizacji strony dla gabinetu stomatologicznego, ta templatka może was zainteresować. Ma ona stylowy projekt, w którym główny akcent został położony na  obrazki wysokiej jakości, tematyczne elementy graficzne i dużą typografię. Oprócz tego motyw zawiera dodatkowe wtyczki i widgety, co pozwala Państwu umieszczać różne typy zawartości na stronie internetowej.

Strona domowa jest wizytówką dla gabinetu stomatologicznego. Na niej znajduje się wstępna informacja o gabinecie, pracownikach, realizowanych usługach i przewagach nad konkurencją. Oprócz tego osoby odwiedzające mogą zapoznać się z opiniami byłych klientów, a w sprawie dodatkowych pytań – napisać do managera strony używając formularza kontaktowego. Do użytku jest dostępny manager rezerwacji, co pozwala w kilka klików myszą zapisać się na wizytę do lekarza.

Oprócz wtyczek wchodzących do zestawu Cherry Framework 5.0, motyw zawiera 35 widgetów i paczkę z rozszerzeniami do WooCommerce (jeśli będziecie planowali Państwo dodawać e-sklep). Templatka posiada wygodne opcji personalizacji i zawiera 7 stylów nagłówku, 3 style stopki oraz 4 układy blogu. Także  wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Goolge. Motyw również jest responsywny i przyjazny do SEO.

Template Monster worpdress template cherry 5

Szczegóły |
Demo


Bitunit

Poszukujecie motyw do oferowania usług finansowych, Bitunit będzie idealnie pasował do tego celu. Oprócz charakterystycznego projektu, do motywu zostały dodane wtyczki Cherry, dzięki czemu macie Państwo szereg opcji do użytku. Dzięki nim nie musicie korzystać z dodatkowych rozszerzeń. Jakkolwiek ten motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dostępnymi na repozytorium WordPress.

Po wejściu na stronę domową można znaleźć wszystkie kluczowe informacji o firmie. Tutaj znajduje się sekcja z informacją powitalną, zaletami firmy i oferowanymi usługami oraz opiniami byłych klientów. Także odwiedzający mogą „polubić” firmę w popularnych sieciach społecznościowych i śledzić   nowości w wygodny sposób. Do pozostałych podstron strony można dostać się przez rozwijane menu górne.

Jak pisaliśmy powyżej, do motywu zostały dodane popularne wtyczki Cherry, w tym zespół, opinie, usługi i projekty. Oprócz tego templatka posiada wtyczki Smart Slider i Ecwid oraz paczkę rozszerzeń JetImpex. Także do motywu został dodany Elementor – bardzo szybki i wygodny wizualny edytor stron, który pozwala zarządzać elementami strony dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”.

Template Monster worpdress template cherry 5

Szczegóły |
Demo


JohnnyGo

JohnnyGo to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia szerokiego spektrum stron biznesowych związanych z remontem domu. Do wyboru Państwa dostępne jest 15 motywów potomnych, które poświęcone są głównym tematom remontowo-budowlanym. Jeśli pracujecie Państwo w tej dziedzinie, to wśród dostępnych projektów na pewno znajdziecie coś dla siebie. A jeśli zajdzie potrzeba dostosowania wyglądu strony do potrzeb projektu, templatka zawiera wszystkie niezbędne opcji dla tego.

Projekt każdego motywu potomnego jest unikatowy. Przy tym wszystkie one mają wspólne cechy. Po-pierwsze, zostały do nich dodane różne widgety i opcje, które ułatwiają odwiedzającym znalezienie informacji. Po-drugie, w templatkach zostały także wykorzystane efekty animacyjne oparte o HTML i SWiSH dodające dynamiczności stronie www. Po-trecie, motywy potomne mają wygodną nawigację i będą przyjazne dla osób, którzy pierwszy raz trafili na witrynę internetową.

Motyw opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework, co pozwala Państwu korzystać z MegaMenu, dynamicznego suwaku Revolution, mediateki, galerii, managera zamówień, projektów, usług, kalendarza itd. Templatka wspiera również fonty webowe Google, co pozwala używać 600+ stylowych typografii na stronie. Oprócz tego motyw ma czysty kod, zbudowany w zgodności do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

JohnnyGo

Szczegóły |
Demo


Adverting

Za pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesną stronę dla agencji marketingowej. Chociaż motyw łatwo da się dostosować do innych tematów niszowych. Templatka posiada wszystkie niezbędne rozszerzenia do tego celu. Oprócz tego ona ma wygodne opcje personalizacji, które pozwalają wprowadzać zmiany w wyglądzie strony i sprawdzać je na bieżąco.

Na stronie głównej znajduje się dynamiczny suwak, do którego można dodać różne slogany i obrazki promujące działalność firmy. Poniżej umieszczone są sekcje z informacją „O nas”, krótkim przeglądem usług i przewagi w stosunku do konkurencji. Osoby odwiedzające mogą znaleźć tutaj portfolio z pracami i najnowsze wpisy z blogu. Mogą również  zapisać się do newslettera oraz dołączyć do grona fanów firmy w popularnych sieciach społecznościowych.

Do motywu zostały dodane następne wtyczki Cherry: Real Estate, Testemonials, Team Members, PopUp, Newsletter, Projekt, Sidebars i Services. Oprócz tego templatka zawiera Power Builder i 25+ modułów treściowych. Dzięki nim można szybko i w wygodny sposób zarządzać elementami na stronie. Motyw również ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

Adverting

Szczegóły |
Demo


Ascendio

Motyw Ascendio to cudowne rozwiązanie do realizacji strony poświęconej usługom doradczym. Jego projekt został wykonany w jasnych kolorach, co pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartość witryny. Do innych zalet  projektu templatki należy odnieść proste efekty animacyjne, które przy tym dodają dynamiczności stronie internetowej.

Strona domowa zawiera kluczową informację o firmie, która pozwala użytkownikom otrzymać wstępną wiedzę o działalności firmy i zapoznać się z oferowanymi usługami. Także tutaj znajdują się opinie byłych klientów i formularz zapisywania na newsletter. Wszystkie pozostałe informacje są umieszczone w osobnych podstronach. Dostać się do nich można przez rozwijane menu górne i menu tekstowe, które znajduje się w stopce witryny.

Oprócz wtyczek Cherry do motywu zostąły dodane rozszerzenia Smart Slider, Ecwid i paczka komponentów JetImpex. Templatka także jest kompatybilna z popularnymi wtyczkami ze strony wordpress.org, co pozwala dodać inne opcje na stronę. Do innych zalet motywu należy wizualny edytor stron Elementor. Za jego pomocą można zarządzać elementami strony dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Ascendio

Szczegóły |
Demo


Bhakti

Podany motyw idealnie pasuje do tworzenia strony dla studio jogi. Chociaż dzięki niemu można dostosować stronę do działalności innych klubów sportowych. Templatka posiada rozbudowane opcje zarządzania wyglądem strony, które zostały umieszczone w sekcji „Personalizacja”. Oprócz szerokiego wyboru tych opcji, możecie sprawdzać rezultat wprowadzonych zmian na bieżąco.

Strona domowa nie posiada tradycyjnego suwaku. Zamiast niego znajduje się obrazek reklamowy i przycisk do managera zapisywania na zajęcie z yogi. Niżej przedstawione są dostępne klasy yogi i informacja powitalna. Osoby odwiedzające mogą zapoznać się z trenerami i przejść do blogu z tematycznymi artykułami. Oprócz tego do przeglądu dostępne są fotografii z profile w Instagram.

Dzięki oparciu o Cherry Framework do Państwa użytku dostępne są następne opcje: MegaMenu, manager rezerwacji, mediateka, manager pasku bocznego, kalendarz i opcji mediów społecznościowych. Motyw zawiera wizualny edytor Power Builder i moduły treściowe. Dzięki nim możecie dodawać różne elementy na stronę i zarządzać nimi za pomocą myszki. Do innych zalet templatki należy odnieść czysty kod, responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Bhakti

Szczegóły |
Demo


DigeZine

Za pomocą motywu DigeZine możecie stworzyć Państwo blog o dowolnym temacie. Jest to możliwe dzięki projektowi templatki. Wszystkie zdjęcia na stronie należą do obrazków wyróżniających. A więc, zmieniając zawartość artykułów, można od razu zmienić temat strony. Oprócz tego motyw zawiera wygodne opcje personalizacji, które pozwalają szybko zmienić kolory, położenie elementów, dodać widgety itd.

Na stronie domowej zamiast suwaku znajdują się popularne wpisy przedstawione w postaci kafelków. Poniżej znajdują się sekcje z polecanymi oraz ostatnio dodanymi artykułami. Osoby odwiedzające mogą wybrać interesujące wpisy z tematycznych kategorii oraz przejść do kalendarza lub tagów. Oni także mogą zapoznać się z fotografiami z profilu w Instagram oraz „polubić” blog w innych popularnych sieciach społecznościowych.

Podany motyw rozpowszechnia się na licencji GPL wersji 3.0. Dzięki temu możecie używać go wielokrotnie do tworzenia różnych strony www. Do innych zalet templatki należy odnieść obecność popularnych wtyczek Cherry, co pozwala korzystać się z MegaMenu, managera pasku bocznego, mediateki, PopUp’a i opcji mediów społecznościowych. A jeśli będziecie potrzebowali Państwo dodatkowych opcji, możecie skorzystać się z popularnych wtyczek dla WordPress. Ten motyw jest kompatybilny z nimi.

DigeZine

Szczegóły |
Demo


FinExpert

Jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie do tworzenia strony dla firmy oferującej doradztwo finansowe. Posiada ono elegancki projekt, który został wykonany w jasnych kolorach i zawiera proste efekty animacyjne. Z jednej strony pozwala to skupić uwagę odwiedzających na zawartość, a z drugiej – pomóc im szybko zorientować się na witrynie www. Oprócz tego motyw ma rozszerzone opcje personalizacji, które pomogą dopasować wygląd strony do potrzeb projektu.

Na stronie domowej znajduje się dynamiczny suwak do którego można dodawać różne obrazki promujące działalność firmy. Także tutaj jest sekcja z krótkim przeglądem usług, informacją „O nas”, opiniami byłych klientów oraz partnerami firmy. Osoby odwiedzające mogę zapisać się na newsletter i dostawać świeże nowości na skrzynkę elektroniczną. Dostać się do pozostałej informacji można przez rozwijane menu, które znajduje się nad suwakiem.

Do motywu zostały dodane rozbudowane wtyczki Cherry, w tym projekty, usługi, wyszukiwarka, panel boczny oraz zespół użytkowników. Templatka wspiera również fonty Google i zawiera mapę Google. Oprócz tego ma poprawny kod, który został wykonany w zgodności do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu strona otrzyma dobrą pozycję w wyszukiwarce Google.

FinExpert

Szczegóły |
Demo


KidsHealth

KidsHealth to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie do przedstawienia usług pediatry w Internecie. Chociaż możecie dostosować go do innych tematów niszowych. Dlatego do templatki zostały dodane rozszerzone opcje personalizacji, które pozwalają szybko wprowadzać wszystkie zmiany do wyglądu strony. Oprócz tego motyw zawiera szereg rozszerzeń, które pomogą stworzyć profesjonalną stronę www.

Projekt motywu został wykony w jaskrawych kolorach i zawiera stylowe animacje. Dzięki temu strona przypadnie do gustu osobom odwiedzającym. Także należy zwrócić uwagą na szeroki wybór widgetów, które pozwalają dodawać różne typy zawartości na stronę. Do kolejnych zalet można zaliczyć wygodną nawigację. Dzięki temu osoby, które pierwszy raz trafiły na stronę szybko znajdą interesującą informację.

Dzięki oparciu o Cherry Framework 5.0, użytkownicy mogą korzystać z MegaMenu, managera rezerwacji, mediateki, kalendarza, managera panelu bocznego, opcji mediów społecznościowych itd. Do templatki został dodany także Power Builder i 25+ modułów treściowych. A jeśli zajdzie potrzeba aby skorzystać się z innych opcji, możecie zainstalować odpowiednie wtyczki. Motyw jest całkiem kompatybilny z popularnymi rozszerzeniami dla WordPress.

KidsHealth

Szczegóły |
Demo

LongriverUniversity

Jak mogliście zrozumieć z nazwy tego motywu za jego pomocą można realizować profesjonalną stronę dla zakładu edukacyjnego, zaczynając od szkoły, a kończąc uniwersytetem. Taki szeroki spektrum zastosowania templatki jest możliwy dzięki obecności rozbudowanych wtyczek Cherry. Oprócz tego motyw ma wygodne opcji personalizacji. Dzięki nim można szybko prowadzić zmiany do projektu strony i sprawdzać rezultat na bieżąco.

Po wejściu na stronę domową można znaleźć wszystkie kluczowe informacji o zakładzie edukacyjnym. Tutaj jest duży suwak, który idealnie pasuje do umieszczenia informacji reklamowych. Osoby odwiedzające mogą zapoznać się z życiem uczniów oraz studentów i infrastrukturą zakładu. Na stronie dostępne także ostatnie nowości i krótkie wideo powitalne. Dostać się do pozostałem informacji można przez MegaMenu, które znajduje się w stopce strony.

Podany motyw jest na 100% GPL, co pozwala Państwu używać go wielokrotnie do realizacji różnych stron www. Pomóc w tej sprawie mogą także wtyczki Cherry, a tym przełącznik kolorów, projekty, usługi, opinii, wyszukiwarka, PopUp i zespół użytkowników. Oprócz tego motyw wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowe typografie na stronie. Motyw również ma poprawny kod i jest przyjazny dla SEO.

LongriverUniversity

Szczegóły |
Demo

8 Comments
  1. Wow, super wpis. Mój chłopak programuję strony internetowe ,nie wiem czy słyszałam o tym cherry framework, ale na pewno mu o tym powiem 😀

  2. Ciekawy wpis.Obracam się właśnie w okolicach finansowych i poszukiwałem najodpowiedniejszego motywu na stronę. Chyba wreszcie znalazłem 🙂

  3. Kilka zaprezentowanych motywów jest naprawdę efektowne, ciekawa jestem jak przekładają się na współczynnik odrzuceń na stronie. Będę musiała sprawdzić 🙂

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.