10 motywów dla WordPress na jesień

10 motywów dla WordPress na jesień

W poprzednim wpisie o szatach graficznych dla WordPress zebraliśmy najlepsze templatki, które zawierają Elementor. Także krótko opisaliśmy nadchodzące zmiany w systemie, które związane są z pojawieniem się Gutenberga. Jest to własny wizualny kreator stron od twórców WordPress, które ma na celu zastąpić tradycyjny edytor. Typowo dla tego typu rozwiązań, użytkownicy będą mogli używać metody „Przyciągnij i Upuść” do tworzenia strony www. Chociaż Gutenberg wspiera również możliwość zarządzania elementami strony w trybie tekstowym.

Ale póki nowy kreator jeszcze znajduje się w trakcie testowania (Gutenberg już dostępny na stronie wordpress.org), przygotowaliśmy nowy zestaw szat graficznych zawierających dobrze znane rozszerzenia. Wśród nich są motywy dla WordPress posiadające wspomniany powyżej Elementor.

Dzisiejsza lista templatek zawiera rozwiązania opracowane przez różne zespoły deweloperów. Jednak wszystkie one są wysokiej jakości i były sprawdzone przez pracowników marketplace przed dodaniem na stronę TemplateMonster. Oprócz tego poniższe motywu przydatne są dla różnych tematów niszowych. Dzięki temu na pewno będziesz mógł wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojej strony. Każda templatka zawiera wygodne opcje personalizacji, co pomoże dopasować jej wygląd do własnych potrzeb.

Do innych zalet motywów należą: poprawny kod, responsywność i obecność różnych wtyczek i widgetów w środku. Funkcjonalność motywów można także rozszerzyć za pomocą popularnych dodatków dla WordPress. Wybrane templatki są kompatybilne z nimi.

Kupując jeden z tych motywów możesz liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne zapewniane przez specjalistów TemplateMonster. Oni szybko pomogą rozwiązać kluczowe pytania, a w przypadku pojawienia większych problemów delegują sprawę do twórców produktu. W paczce z motywem znajdziesz także niezbędną dokumentacje i obrazki tematyczne (dotyczy nie do wszystkich produktów). One także pomogą opanować funkcje templatki i dopasować ją do własnych potrzeb.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wybranymi motywami.

QHub

QHub to stylowy motyw do tworzenia strony biznesowej. W jego projekcie dominują jasne kolory, obrazki wysokiej jakości i efekty animacyjne. Te ostatnie dodają dynamiczności stronie, przy tym nie odwracają uwagi oglądającego i nie odciągają od zapoznania się z zawartością. Także warto wydzielić projekt strony domowej, która sanowi wizytówkę dla firmy. Na niej można znaleźć wszystkie kluczowe informacje o przedsiębiorstwie.

Funkcjonalność motywu jest realizowana za pomocą dodatkowych wtyczek i widgetów. Do użytku dostępne są Revoluion Slider, Mega Menu, portfolio, formularz kontaktowy, kalendarz, opinie klientów, zespół pracowników i opcje mediów społecznościowych. Templatka również ma poprawny kod, który został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego strona będzie przyjazna dla SEO.

Responsywny motyw WordPress #68818 na temat: biura

Szczegóły |
Demo

Nutritia

Chcecie stworzyć stronę o dietach i dzielić się swoimi poradami z internautami? W tym przypadku warto zwrócić uwagę na motyw Nutritia. On ma tematyczny projekt, który został wykonany w soczystych biało-sałatowych farbach. Oprócz tego templatka posiada rozbudowane wtyczki i widgety pozwalające w najlepszy sposób przedstawić usługi na stronie. Motyw także zawiera wygodne funkcje dla zarządzania wyglądem witryny.

Podany motyw zawiera dynamiczny suwak, rozwijane menu, galerię, formularz kontaktowy, formularz zapisywania na newsletter, opcje mediów społecznościowych itd. On także jest kompatybilny z popularnymi rozszerzeniami na stronie wordpress.org. To pozwala w dowolnej chwilę rozszerzyć funkcjonalność strony. Motyw również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Responsywny motyw WordPress #68597 na temat: owoce

Szczegóły |
Demo

Aromacafe

Za pomocą tego motywu można stworzyć elegancką stronę dla kawiarni. Templatka ma charakterystyczny projekt zawierający różne obrazki ze słodyczami i kawą. Oprócz tego w projekcie wykorzystane są stylowe efekty animacyjne przyciągające uwagę do strony. Przy tym wszystkim motyw nie jest przeciążony elementami graficznymi i skryptami i będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach internautów.

Motyw Aromacafe zawiera kluczowe wtyczki Cherry, w tym Cherry Projects, Cherry PopUps, Cherry Team Members, Cherry Service List, Cherry Socialize oraz Cherry Search. Do templatki był także dodany wizualny kreator stron Elementor i zestaw widgetów do niego – wtyczka JetElements. W paczce z motywem znajdują się obrazki o wysokiej jakości, które można stosować na stronie bez żadnych ograniczeń.

Responsywny motyw WordPress #68842 na temat: sklep z kawą

Szczegóły |
Demo

Bitonion

Jak można się domyśleć z nazwy podanego motywu on jest poświęcony walutom kryptograficznym. Za jego pomocą można stworzyć również blog, jak i stronę dla firmy oferującej usługi w temacie kryptowalut. Jest to możliwe dzięki obecności rozbudowach opcje personalizacji oraz szerokiemu wyborowi wtyczek opracowanych przez zespół ZEMEZ.

Podany motyw opiera się o najnowsza wersję Cherry Framework i zawiera kluczowe wtyczki Cherry w środku. Dzięki temu można korzystać z rozwijanego menu, projektów i usług Cherry, galerii i mediateki, opcje mediów społecznościowych itd. Oprócz tego motyw posiada Elementor i wtyczkę JetElements, która wzbogaca go dodatkowymi widgetami. Templatka również jest responsywna i kompatybilna z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Responsywny motyw WordPress #68975 na temat: finanse

Szczegóły |
Demo

Roadastan

Ten motyw jest przeznaczony dla firm zajmujących się budowami i remontami dróg. Jednak może być dostosowany do powiązanych tematów biznesowych. Templatka zawiera wygodne opcje zarządzania wyglądem i odpowiedni obrazki tematyczne. Oprócz tego motyw ma Elementor. Za jego pomocą można tworzyć unikatowe projekty dla stron w trybie wizualnym.

Oprócz wizualnego kreatora stron do motywu dodane są MegaMenu, galeria, opcje mediów społecznościowych, licznik umiejętności, opinie klientów itd. Templatka także zawiera JetElements – popularne rozszerzenie dla Elementora. Do innych przewag motywu można odnieść wsparcia fontów webowych Google. To pozwala używać ponad 900 stylowych typografie do wyróżnienia zawartości tekstowych na stronie.

Responsywny motyw WordPress #68939 na temat: firma budowlana

Szczegóły |
Demo

Addendum

Addendum to idealnie rozwiązanie dla firm pracujących w dziedzinie nieruchomości. Motyw ma elegancki projekt, w którym główny nacisk robi się na elementach graficznych i typografii. Oprócz tego templatka zawiera ciekawe widgety, który można stosować do wyświetlania różnych informacje na stronie. Do innych zalet motywu należą wygodne opcje personalizacji i obecność obrazków tematycznych w paczce z templatką.

Motyw Addendum opiera się o Cherry Framework 5.1 i posiada najnowsze wtyczki Cherry. Oprócz nich do templatki został dodany Elementor i wtyczka JetElements, która rozszerza funkcjonalność wizualnego kreatora stron. Podany motyw jest całkiem responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Dzięki temu strona będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów.

Responsywny motyw WordPress #68843 na temat: hipoteka

Szczegóły |
Demo

Homelist

Jeszcze jeden motyw poświęcony nieruchomości. Na tle poprzednika Homelist wyróżnia obecność kilku projektów dla strony domowej, podstron i gotowe układy dla nagłówku i stopki. Do innych przewag warto odnieść szeroki wybór funkcje pozwalających zbudować profesjonalną stronę bez stosowania dodatkowych rozszerzeń. Chociaż ten motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami z repozytorium WordPress.

Do motywu dodane są rozwijane menu, wyszukiwarka z filtrami, galeria, polecane produkty i najlepsze propozycje, opinie klientów, mapa Google, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka również wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Oprócz tego motyw ma poprawny kod stworzony w zgodności do standardów W3C i rekomendacje wyszukiwarek internetowych.

Responsywny motyw WordPress #68756 na temat: agencja nieruchomości

Szczegóły |
Demo

Informy

Poszukujesz tematycznego motywu dla usług doradczych? W takim razie skorzystaj z Informy. Podana templatka ma nowoczesny projekt i zawiera szereg opcje do dyspozycji. Oprócz tego motyw zawiera kilka wariantów projektu bloga, gotowe układy nagłówku i stopki. Dzięki nim oraz wygodnym opcjom personalizacji można szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Oprócz wtyczek Cherry do motywu był dodany Elementor. Za pomocą podanego kreatora można tworzyć unikatowe projekty stron bez potrzeby „wchodzenia” w kod. Motyw Informy także wspiera ponad 900 fontów Google. Dlatego możecie wyróżniać zawartości tekstowe na stronie. Templatka również jest responsywna i przyjazna dla SEO.

Responsywny motyw WordPress #68617 na temat: usługi doradcze

Szczegóły |
Demo

Resiston

Podany motyw świetnie nadaje się do tworzenia stron dla firm pomysłowych. Templatka zawiera rozbudowane opcje zarządzania wyglądem i gotowe układy elementów strony. Dlatego też można szybko dopasować jej projekt do własnych potrzeb. Do innych zalet motywu można odnieść szeroki wybór widgetów, co pozwala dodawać różne typy informacji na stronie.

Funkcjonalność motywu jest realizowana w oparciu o Cherry Framework 5.1. To pozwala korzystać z rozwianego menu, galerii, mediateki, projektów i usług, opcje mediów społecznościowych itd. Motyw także zawiera mapę Google i wspiera fonty Google. On również ma czysty kod. Dzięki temu strona będzie miała dobre wyniki w testach Google PageSpeed i GTmetrix.

Responsywny motyw WordPress #68707 na temat: przemysł

Szczegóły |
Demo

Hashnews

Motyw Hashnews jest przeznaczony do tworzenia różnych blogów i portalów informacyjnych. Templatka oferuje 3 projekty strony domowej, gotowe układy nagłówku i stopki oraz wygodne opcje personalizacji. Dzięki temu można szybko wybrać optymalne rozwiązanie dla strony i dopasować jej do własnych potrzeb. Także warto wydzielić szeroki wybór widgetów, które pomogą w najlepszy sposób wyświetlać newsy na blogu.

Ten motyw zawiera rozwijane menu, suwak, galerię, formularz zapisywania na newsletter i formularz kontaktowy, opcje mediów społecznościowych itd. Do templatki został dodany wizualny kreator stron KingComposer i 20+ modułów do niego. Oprócz tego motyw wpiera popularne wtyczki z repozytorium WordPress. To pozwala szybko dodać brakujące opcje na stronę www.

Responsywny motyw WordPress #68586 na temat: portal informacyjny

Szczegóły |
Demo

2 Comments
  1. Kilka szablonów mi wpadło w oko. 😉 A tak z innej beczki, to dobrym pomysłem na wartościowy wpis byłby też temat optymalizacji czasu ładowania się strony. Chyba, że już było o tym, a ja przeoczyłem?

    Pozdrawiam!

  2. Część szablonów bardzo przyjazna dla oka. Lubię takie porównania, dzięki temu nie muszę szukać na oślep w marketplace’ach bo tu mam gotowe sprawdzone szablony 🙂

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.